Plakat Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2895122
16922
450
Posters
1976 Banditasirató, filmplakát / moziplakát, Bp., Zrínyi Ny., hajtva, 55,5x39 cm
2907628
16923
450
Posters
1987 Mihail Gorbacsov, az SZKP utolsó főtitkára, plakát, alján orosz nyelvű felirattal, feltekerve, sarkain kissé sérült, kissé foltos, 67x49 cm
2993212
16924
450
Posters
1984 Russische Avantgarde 1905-1930, Sammlung Costakis, Hannover, kiállítási plakát, 84x59 cm, hajtásnyomokkal, sarkaiban apró felületi sérülésekkel 2993103
16925
450
Posters
Günther Uecker, Galerie Marika Marghescu, 1986, kiállítási plakát, jobb alsó sarkában kissé gyűrött, 55x25 cm
2911613
16926
450
Posters
"A tyúk", kihajtható oktatótábla, falra akasztható, nyomat faroston, foltos, kopásnyomokkal, 70x100 cm 2983128
16927
450
Posters
Bak, Csiky, Fajó, Gulyás, Haraszty, Hencze. Fekete-fehér c. kiállítása, '982 aug. 6-29, Műcsarnok, Budapest. Kiállítási plakát, papír. Grafika Studio. Feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal. 59x84 cm. 2994809
16928
450
Posters
cca 1965 3 db János ünnepély plakát. Hajtásnyomokkal, feltekerve, kisebb beszakadásokkal 60x90 cm
2893020
16929
450
Posters
cca 1985 A Szovjetunió képekben - Képes Híradó, 3 db különféle plakát, hajtva, 96x67 cm körül
2767352
16930
450
900
Posters
Az utolsó tanú MOKÉP filmplakát 38x28 cm
2992713
16931
450
Posters
Előzzük meg a baleseteket, 6 db balesetek megelőzésére buzdító propaganda villamosplakát, 1 fekete-fehér, 5 színes, egy foltos, az egyik szélén szakadással, 4 sarkain kis lyukakkal, 29x21 cm
2985811
16932
450
Posters
1983 Helyzet - A hetvenes évek művészete a Sárospataki Képtárban, a Fővárosi Tanács Kiállítóházában, Haraszty István szobrászművészeti alkotásával a plakáton, jelzett a plakáton, lapszéli sérüléssel, 70x50 cm 2983232
16933
450
Posters
Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Feltekerve. 55x40 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF