Plakat

Zahl der Lose: 75

1976 Banditasirató, filmplakát / moziplakát, Bp., Zrínyi Ny., hajtva, 55,5x39 cm
16922.

Rufpreis:
4 000 HUF

1987 Mihail Gorbacsov, az SZKP utolsó főtitkára, plakát, alján orosz nyelvű felirattal, feltekerve, sarkain kissé sérült, kissé foltos, 67x49 cm
16923.

Rufpreis:
3 000 HUF

1984 Russische Avantgarde 1905-1930, Sammlung Costakis, Hannover, kiállítási plakát, 84x59 cm, hajtásnyomokkal, sarkaiban apró felületi sérülésekkel
16924.

Rufpreis:
6 000 HUF

Günther Uecker, Galerie Marika Marghescu, 1986, kiállítási plakát, jobb alsó sarkában kissé gyűrött, 55x25 cm
16925.

Rufpreis:
5 000 HUF

"A tyúk", kihajtható oktatótábla, falra akasztható, nyomat faroston, foltos, kopásnyomokkal, 70x100 cm
16926.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bak, Csiky, Fajó, Gulyás, Haraszty, Hencze. Fekete-fehér c. kiállítása, '982 aug. 6-29, Műcsarnok, Budapest. Kiállítási plakát, papír. Grafika Studio. Feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal. 59x84 cm.
16927.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1965 3 db János ünnepély plakát. Hajtásnyomokkal, feltekerve, kisebb beszakadásokkal 60x90 cm
16928.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1985 A Szovjetunió képekben - Képes Híradó, 3 db különféle plakát, hajtva, 96x67 cm körül
16929.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az utolsó tanú MOKÉP filmplakát 38x28 cm
16930.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Előzzük meg a baleseteket, 6 db balesetek megelőzésére buzdító propaganda villamosplakát, 1 fekete-fehér, 5 színes, egy foltos, az egyik szélén szakadással, 4 sarkain kis lyukakkal, 29x21 cm
16931.

Rufpreis:
3 000 HUF

1983 Helyzet - A hetvenes évek művészete a Sárospataki Képtárban, a Fővárosi Tanács Kiállítóházában, Haraszty István szobrászművészeti alkotásával a plakáton, jelzett a plakáton, lapszéli sérüléssel, 70x50 cm
16932.

Rufpreis:
3 000 HUF

Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Feltekerve. 55x40 cm.
16933.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF