https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Plakat

Zahl der Lose: 75

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Franck kávé helyes elkészítése, reklámplakát, javított, szakadásokkal, 75×114 cm
1
16886.

A Franck kávé helyes elkészítése, reklámplakát, javított, szakadásokkal, 75×114 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1942 Dr. Kovács István. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Fekete István regénye után, Páger Antal főszereplésével, további szereplők: Simor Erzsi, Tóth Júlia, Rajnay Gábor. Litográfia, papír. Unitas Lito, Bp. M.F.I. Film. Jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in good condition, lithograph on paper.
1
16887.

1942 Dr. Kovács István. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Fekete István regénye után, Páger Antal főszereplésével, további szereplők: Simor Erzsi, Tóth Júlia, Rajnay Gábor. Litográfia, papír. Unitas Lito, Bp. M.F.I. Film. Jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in good condition, lithograph on paper.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a plakáton. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener G'schichten, slightly damaged, fotooffset on paper.
1
16888.

Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a plakáton. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener G'schichten, slightly damaged, fotooffset on paper.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején és alján szakadásokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, damaged.
1
16889.

A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején és alján szakadásokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, damaged.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró sérülésekkel. 84,5×29 cm. / Vintage Hungarian movie poster, with very small damages on the edges, lithograph on paper.
1
16890.

Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró sérülésekkel. 84,5×29 cm. / Vintage Hungarian movie poster, with very small damages on the edges, lithograph on paper.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1942 Országos gyűjtés a honvédcsaládokért! Kormányzó urunk hitvesének felhívása magyar társadalomhoz. Nagyméretű II. világháborús propaganda plakát. Horthy Miklósné arcképével (Foto Veres). Kiadó: Nemzetpolitikai Szolgálat, Bp. Pallas nyomda. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadásokkal. 100x70 cm
1
16891.

1942 Országos gyűjtés a honvédcsaládokért! Kormányzó urunk hitvesének felhívása magyar társadalomhoz. Nagyméretű II. világháborús propaganda plakát. Horthy Miklósné arcképével (Foto Veres). Kiadó: Nemzetpolitikai Szolgálat, Bp. Pallas nyomda. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadásokkal. 100x70 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1999 Endre Tót. Who's afraid of nothing? Absent Pictures. A művész, Tót Endre (1937-) által aláírt! Kiállítási plakát, Ludwig Museum, Köln. Hajtásnyommal 84×59 cm.
1
16892.

1999 Endre Tót. Who's afraid of nothing? Absent Pictures. A művész, Tót Endre (1937-) által aláírt! Kiállítási plakát, Ludwig Museum, Köln. Hajtásnyommal 84×59 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1986 Henri Matisse Metropolitan Museum kiállítási plakát fémre kasírozva 55x107 cm Foltos / Exhibition poster on metal with stain
1
16893.

1986 Henri Matisse Metropolitan Museum kiállítási plakát fémre kasírozva 55x107 cm Foltos / Exhibition poster on metal with stain

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1991 Béla Uitz. Arbeiten auf Papier aus den Jahren 1913-1925. Albertina, Bécs. Kiállítási plakát. Ofszet, papír. 84×59 cm.
1
16894.

1991 Béla Uitz. Arbeiten auf Papier aus den Jahren 1913-1925. Albertina, Bécs. Kiállítási plakát. Ofszet, papír. 84×59 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eduardo Arroyo (1937-2018): Roland Garros 1981, tenisz plakát, ofszet, jelzett a plakáton, Maeght kiadása, 75x57 cm
1
16895.

Eduardo Arroyo (1937-2018): Roland Garros 1981, tenisz plakát, ofszet, jelzett a plakáton, Maeght kiadása, 75x57 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Valerio Adami (1935-): Roland Garros 1980, tenisz plakát, jelzett a plakáton, Lion kiadása, 75x57 cm
1
16896.

Valerio Adami (1935-): Roland Garros 1980, tenisz plakát, jelzett a plakáton, Lion kiadása, 75x57 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jacques Monory (1924-2018): Roland Garros 1985, tenisz plakát, ofszet, jelzett a plakáton, 75x57 cm
1
16897.

Jacques Monory (1924-2018): Roland Garros 1985, tenisz plakát, ofszet, jelzett a plakáton, 75x57 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse