Plakat

Zahl der Lose: 75

Nicola De Maria (1954-): Roland Garros 1989, tenisz plakát, ofszet, jelzett a plakáton, 75x57 cm
16898.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vladimir Veličković (1935-2019): Roland Garros 1983, tenisz plakát, ofszet, jelzett a plakáton, 75x57 cm
16899.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gilles Aillaud (1928-2005): Roland Garros 84, tenisz plakát, jelzett a plakáton, 75x57 cm
16900.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jean-Michel Folon (1934-2005): Roland Garros 1982, tenisz plakát, ofszet, jelzett a plakáton, Maeght, Paris kiadása, 75x57 cm
16901.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

16902.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Joan Miro (1893-1983): Roland Garros 1991, plakát, ofszet, jelzett a plakáton, 75x57 cm
16903.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

The Rolling Stones. Cuba, 2016. Plakát. 70x50 cm. Üvegezett fakeretben. / Rolling Stones Poster. Cuba, 2016. Framed
16904.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

cca 1930 Tejadó, art deco plakát- vagy reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 34x24,5 cm
16905.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1983-84 Hommage á Picasso, Hannover, kiállítási plaskát, hajtásnyomokkal, 59x42 cm
16906.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

1973 Henri Matisse, Aquavella Galleries, New York, kiállítási plakát, javított, kissé sérült, 94x63 cm.
16907.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1948-1950 A Szabad Ifjúság folyóirat rejtvényversenyének plakátja, fődíj motorkerékpár, szép állapotban, 50×35 cm
16908.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

16909.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF