Plakat Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2993115
16898
450
Posters
Nicola De Maria (1954-): Roland Garros 1989, tenisz plakát, ofszet, jelzett a plakáton, 75x57 cm 2993126
16899
450
Posters
Vladimir Veličković (1935-2019): Roland Garros 1983, tenisz plakát, ofszet, jelzett a plakáton, 75x57 cm
2993122
16900
450
Posters
Gilles Aillaud (1928-2005): Roland Garros 84, tenisz plakát, jelzett a plakáton, 75x57 cm 2993094
16901
450
Posters
Jean-Michel Folon (1934-2005): Roland Garros 1982, tenisz plakát, ofszet, jelzett a plakáton, Maeght, Paris kiadása, 75x57 cm
2954028
16902
450
Posters
2993081
16903
450
Posters
Joan Miro (1893-1983): Roland Garros 1991, plakát, ofszet, jelzett a plakáton, 75x57 cm 2988610
16904
450
19000
Posters
The Rolling Stones. Cuba, 2016. Plakát. 70x50 cm. Üvegezett fakeretben. / Rolling Stones Poster. Cuba, 2016. Framed
2988300
16905
450
Posters
cca 1930 Tejadó, art deco plakát- vagy reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 34x24,5 cm 2993195
16906
450
Posters
1983-84 Hommage á Picasso, Hannover, kiállítási plaskát, hajtásnyomokkal, 59x42 cm 2993202
16907
450
14000
Posters
1973 Henri Matisse, Aquavella Galleries, New York, kiállítási plakát, javított, kissé sérült, 94x63 cm. 2992857
16908
450
14000
Posters
cca 1948-1950 A Szabad Ifjúság folyóirat rejtvényversenyének plakátja, fődíj motorkerékpár, szép állapotban, 50×35 cm
1955023
16909
450
4400
Posters
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF