Plakat Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2991853
16934
450
Posters
cca 1982 Szegedi filmszínházak februári és szeptemberi műsora, 2 db nagyméretű plakát, hajtva, 83x59 cm 2989066
16935
450
Posters
ABBA filmplakát, Mozirota. Sarkaiban rajzszög ütötte sérülésekkel. 41x56 cm 2976452
16936
450
Posters
1953 Hollós Endre (1907-?): Egészségügyi egységek működése a kárhelyen, tájékoztató plakát. Kiadja a Belügyminisztérium Légoltalom Orsz. Parancsnokság Kiképzési Osztálya. Bp., Egyetemi-ny., feltekerve, kis sérülésekkel, a felső és alsó részén léccel (falra akasztható), 69x49,5 cm 2989051
16937
450
Posters
Flashdance. Plakát, Mokép. Apró felületi sérüléssel. 49x33,5 cm 2759897
16938
450
2200
Posters
1962 Kisbér, "Tanuljunk zenét a Járási Zeneoktatói Munkaközösségnél!", hirdetmény, plakát, hajtott, 59,5x42 cm
2990106
16939
450
Posters
cca 1980 2 db retro Áfész plakát 80x30 cm 60x20 cm 2965625
16940
450
Posters
1979 Manfred Weiss Csepel és Tauril hintóabroncs reprint plakátja, 2 db, kiadja a Globus Nyomda, 34x24 cm 2992732
16941
450
Posters
1929 Városi Színház Nagypál Béla - Uray Dezső - Kulinyi Ernő: A Palatinus rózsái operett bemutatójának plakátja, Bp. Székesfővárosi Házinyomda, hajtott, szakadt, sérült, 94x62 cm
2991538
16942
450
Posters
3 db reprint plakát: Gottschlig (Faragó Géza), Részvény szalámi, Első Magyar Hanglemezgyár, 34x24 cm
2992742
16943
450
Posters
cca 1982 Politikai Könyvnapok 2 db reklám plakátja, Bp., Kossuth, hajtott, 42x30 cm
2992755
16944
450
Posters
1944 Ördöglovas, filmplakát, Bp., Filmreklám Vállalat, sérült, hiányos, 57x74 cm 2946733
16945
450
Posters
3 db reprint plakát: Zwack Unicum, Gourmand pezsgő, Hazai Likőrgyár, 34x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF