Plakat

Zahl der Lose: 75

cca 1982 Szegedi filmszínházak februári és szeptemberi műsora, 2 db nagyméretű plakát, hajtva, 83x59 cm
16934.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

ABBA filmplakát, Mozirota. Sarkaiban rajzszög ütötte sérülésekkel. 41x56 cm
16935.

Rufpreis:
3 000 HUF

1953 Hollós Endre (1907-?): Egészségügyi egységek működése a kárhelyen, tájékoztató plakát. Kiadja a Belügyminisztérium Légoltalom Orsz. Parancsnokság Kiképzési Osztálya. Bp., Egyetemi-ny., feltekerve, kis sérülésekkel, a felső és alsó részén léccel (falra akasztható), 69x49,5 cm
16936.

Rufpreis:
2 000 HUF

Flashdance. Plakát, Mokép. Apró felületi sérüléssel. 49x33,5 cm
16937.

Rufpreis:
2 800 HUF
21

1962 Kisbér, "Tanuljunk zenét a Járási Zeneoktatói Munkaközösségnél!", hirdetmény, plakát, hajtott, 59,5x42 cm
16938.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1980 2 db retro Áfész plakát 80x30 cm 60x20 cm
16939.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1979 Manfred Weiss Csepel és Tauril hintóabroncs reprint plakátja, 2 db, kiadja a Globus Nyomda, 34x24 cm
16940.

Rufpreis:
2 400 HUF

1929 Városi Színház Nagypál Béla - Uray Dezső - Kulinyi Ernő: A Palatinus rózsái operett bemutatójának plakátja, Bp. Székesfővárosi Házinyomda, hajtott, szakadt, sérült, 94x62 cm
16941.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db reprint plakát: Gottschlig (Faragó Géza), Részvény szalámi, Első Magyar Hanglemezgyár, 34x24 cm
16942.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1982 Politikai Könyvnapok 2 db reklám plakátja, Bp., Kossuth, hajtott, 42x30 cm
16943.

Rufpreis:
2 400 HUF

1944 Ördöglovas, filmplakát, Bp., Filmreklám Vállalat, sérült, hiányos, 57x74 cm
16944.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db reprint plakát: Zwack Unicum, Gourmand pezsgő, Hazai Likőrgyár, 34x24 cm
16945.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF