Drucksachen

Zahl der Lose: 286

1907 A Nagykörű, kőtelek, tiszasülyi takarékpénztár kimutatása. Gyoma, 1908. Kner
16636.

Rufpreis:
2 000 HUF

1907-1908 Utazási tervezetek kiadja a központi menetjegyiroda Vonat utazási segédlet haszos információkkal,sok reklámmal, litho borítóval 64p
16637.

Rufpreis:
5 000 HUF

1908 Ferenc József uralkodásának 60. évfodulójára kiadott könyv füzet alakban megjelent két száma. sok képpel.
16638.

Rufpreis:
3 000 HUF

1908-1941 Vegyes újság tétel, 4 db: 1908 Der Jagdfreund 1908. május 16. német nyelvű vadászújság, 1934 Forum. Zeitschrift für Kunst, Bau und Eirichtung. 1934. IV. 1., 1938 Tátra. II. évf. 7-8. sz., 1938. szept. - okt., 1941 Szebb Jövőt!Leventék képes hetilapja, I. évf. II. sz.
16639.

Rufpreis:
1 600 HUF

1909 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1909. II. félév (július-december). Bp., 1909, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 437-876 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
16640.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1909-1929 Vegyes szentkép tétel
16641.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 Párizs, régi épületek a XX. század elejéről, 5 db nagyméretű fotónyomat, vegyes állapotban, 32x23 cm körül
16642.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1910 Telefon Hírmondó prospektus, rajta napirenddel, Bp., Kallai Ármin-ny., 2 sztl. lev.
16643.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

cca 1910 Souvenir de Bruxelles / Brüsszel nevezetességeit ábrázoló leporelló 16 db képpel, sérült, szétvált borítóval, 17,5x13,5 cm
16644.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Budapest Albuma, 21 Budapesti látképet tartalmazó mappa, négy nyelvű (magyar, francia, angol, német) feliratokkal. Bp., Légrády, 21 t. Kiadói zsinórfűzött haránt-alakú papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé foltos.
16645.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1910 Kossuth Lajos arcképe, temetése, mauzóleuma, stb. 8 db vegyes, fekete-fehér és színes nyomat. Változó állapotban, 27,5x19,5 cm és 37x27,5 cm között.
16646.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910-30 Vegyes német nyelvű nyomtatványok, 9 db
16647.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF