1908-1941 Vegyes újság tétel, 4 db: 1908 Der Jagdfreund 1908. május 16. német nyelvű vadászújság, 1934 Forum. Zeitschrift für Kunst, Bau und Eirichtung. 1934. IV. 1., 1938 Tátra. II. évf. 7-8. sz., 1938. szept. - okt., 1941 Szebb Jövőt!Leventék képes hetilapja, I. évf. II. sz.
1909 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1909. II. félév (július-december). Bp., 1909, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 437-876 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
cca 1910 Budapest Albuma, 21 Budapesti látképet tartalmazó mappa, négy nyelvű (magyar, francia, angol, német) feliratokkal. Bp., Légrády, 21 t. Kiadói zsinórfűzött haránt-alakú papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé foltos.
cca 1910 Kossuth Lajos arcképe, temetése, mauzóleuma, stb. 8 db vegyes, fekete-fehér és színes nyomat. Változó állapotban, 27,5x19,5 cm és 37x27,5 cm között.