Drucksachen

Zahl der Lose: 286

1900 A bécsi Magyar Nemzeti Szövetség által szervezett Elite táncestélyre szóló szecessziós, dombornyomott meghívó, szép állapotban
16624.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1900 A Nagy Képes Világtörténet VIII. kötetének mellékletei, össz. 6 db (5 kép + 1 térkép), 23,5x15,5 cm és 31x24 cm körüli méretben
16625.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 A szendrei magyar tábor 1664-ben. (Szicha György metszete az Országos képtárban). A Magyar Nemzet Története melléklete. Középen hajtott, apró lapszéli szakadásokkal, 32,5x26 cm
16626.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900-1920 The National Geographic Society Pictorial Geography, össz. 41 db angol nyelvű, képekkel illusztrált tábla, több sorozatból (The Indian in America, The Negro in Africa, Eskimo Life, stb.), nem teljesek. Vegyes állapotban, lapméret: 27,5x22,5 cm
16627.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1920 Ricordo di Roma, leporelló album 30 db fekete-fehér képpel (komplett), kissé sérült gerinccel, 22x16,5 cm
16628.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1920 Cimitero monumentale di Milano (műemléki temető), leporelló album 32 db fekete-fehér képpel, dekoratív borítóval, 16,5x11,5 cm
16629.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1920 3 db olasz leporelló (Ricordo di Venezia, Pompei, Milano), fekete-fehér képekkel, vegyes állapotban
16630.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900-1920 Ricordo di Roma, leporelló 28 db képpel, sérült, szétvált állapotban
16631.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1902-1910 A freudenaui Duna-kikötő megnyitása Bécsben Ferenc József jelenlétében (Eröffnung des Freudenauer Schutz- und Winterhafens in Wien). Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 24x33 cm
16632.

Rufpreis:
2 800 HUF

16633.

Rufpreis:
12 000 HUF

16634.

Rufpreis:
10 000 HUF

1905-1906 Az Én Ujságom. Képes gyermeklap. Szerk.: Pósa Lajos. 1905. okt. 1. -1905. dec. 6. sz. - 1906. jan. 1. 1906. okt. 15.  XVI. évf. 1-6., XVII. évf. 7-26. sz. Bp., Hungária-ny., 414 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szakadással, az első címlap sarkán és egy lap (403/404.) sarkán hiánnyal, néhány lapszélen szakadással, (nyomdahibás?)
16635.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF