Drucksachen

Zahl der Lose: 286

1888 "Levél nekem, neked és minden embernek". Kihajtható, illusztrált, verses "memento mori" nyomtatvány. Bp., 1888, Rózsa K. és neje-ny. Kissé sérült, kihajtva: 29x24 cm
16612.

Rufpreis:
2 000 HUF

1890 A Magyar Salon c. képes folyóirat VIIII. évf októberi száma
16613.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1892 2 db kolera elleni tájékoztató: E. Kovách Aladár: A kolera. Bp., 1892, Dobrowsky és Franke, 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a hátsó borító levált. + Általános szabályok és óvintézkedések, melyeket kolerás időben nem szabad szem elől téveszteni. Táblázatos összeállítás. Kisebb szakadással, kihajtva: 34x33,5 cm
16614.

Rufpreis:
1 800 HUF

16615.

Rufpreis:
2 800 HUF

1894 Kossuth Lajos halálával kapcsolatos két újság különkiadás, sérült, megviselt állapotban
16616.

Rufpreis:
2 400 HUF

1894-1981 Vegyes halálozási értesítő tétel, 4 db, sérültek.
16617.

Rufpreis:
1 800 HUF

1896 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1896. I. félév (január-június). Bp., 1896, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 460 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, sérült, az elülső kötéstáblához ragadt címlappal, helyenként sérült, penészfoltos lapokkal.
16618.

Rufpreis:
5 000 HUF

16619.

Rufpreis:
5 000 HUF

16620.

Rufpreis:
5 000 HUF

16621.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Zichy Mihály festőművész rajzai után készült 9 db fekete-fehér nyomat. (In: Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival. Bp., Ráth Mór kiadása). Vegyes állapotban, lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 32x24 cm
16622.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Pallavicini Ede, őrgróf (1845-1914) közgazdász és politikus, a főrendi ház tagja, sokáig jegyzője, valóságos belső titkos tanácsos névjegykártyája, törésnyommal
16623.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF