Drucksachen

Zahl der Lose: 286

1919 Uj Nemzedék I. évf. 42. sz., 1919. nov. 18., a címlapon: "Bevonult a hadvezér. A nemzeti hadsereg Budapesten." (Horthy Miklós bevonulása Budapestre), 12 p.
16660.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1940 Debreceni Négyévfolyamú Női Felső Kereskedelmi Iskola feliratú, üres füzet, gyártja: Csáthy Ferenc Rt., Debrecen. Megkímélt állapotban, a borítón minimális szakadással, foltokkal, 29x23 cm
16661.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920-1930 "Der blaue Vogel" (Direktor J. Jushny), német nyelvű színházi ismertető, fekete-fehér és színes képekkel, 8 sztl. lev.
16662.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920-1930 Luxembourg album, 12 db fekete-fehér képpel, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban, 23x18,5 cm
16663.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920-1930 Művészi aktok, 5 db fekete-fehér nyomat, néhány kisebb kopásnyommal, 33x26 cm
16664.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1940 Budapest, ötnyelvű, képekkel illusztrált idegenforgalmi prospektus, 24x15,5 cm
16665.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1921 Fali naptár, szecessziós borítóval, két lap szélén hiánnyal, a borító kissé foltos, szakadt, bejegyzésekkel, 22x15 cm
16666.

Rufpreis:
1 800 HUF

1922, 1948 2 tárca naptár 1975 horoszkópos naptár
16667.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1923-1924 Mosonvármegye 1923. jun. 17. és 1924. okt. 26 számai + 1956-1961-1962 Mosonmagyaróvári Mezőgazdasági Gépgyár Versenyhíradójának 3 száma, közte 1956. októberi szám is.
16668.

Rufpreis:
1 800 HUF

16669.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1925 össz. 10 db névjegy, közte Ruprechti Jobst Frigyes/ Friedrich Jobst von Ruprecht (1877?-1940) m. kir. tábornok, hadmérnök saját kezű német nyelvű soraival és aláírásával; Rácz Kornél a Viktuália Kereskedelmi Rt. és Deutsch Miklós a Magyar Általános Hitelbank igazgatója, mindkettőm autográf feliratokkal stb.
16670.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1925-1930 A ZR III léghajó (Zeppelin) kívülről-belülről és egyéb kapcsolódó képek, össz. 24 db fekete-fehér nyomat (ebből 16 kétoldalas), vegyes állapotban, 18x12 cm
16671.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF