VízUállásjelentés. Irodalmi antológia. Anthology of literature. Szerk.: L. Simon László. Magyar Műhely Baráti Kör Füzetek 33. Párizs-Bécs-Bp, 1995, Magyar Műhely. Kiadóipapírkötés
Antal István, Pauer Gyula, Jakab Erika: Párhuzamos monológok. Pauer Gyula (1941-2012) Kossuth-díjas képzőművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és felesége részére DEDIKÁLT! Bp., 2005. Magyar Műhely. Pauer Gyula műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben
Sinkovits Péter: Gyarmathy Tihamér. Bp., 1992, Új Művészet Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel, Gyarmathy Tihamér műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Passuth Krisztina: Magyar művészek az európai avantgarde-ban. A kubizmustól a konstruktivizmusig. 1919-1925. Bp., 1974, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.
Bodrogi Tibor: Afrika és Óceánia művészete. Tihany, 1972, (Athenaeum-ny.), 60 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült.