Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 321

Gádor Endre - Pogány Ö. Gábor: Magyar szobrászat. Bp., 1953., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
18595.

Rufpreis:
1 400 HUF

Végvári Lajos: Munkácsy Mihály. 1844-1900. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Számos szövegközi és egészoldalas képpel, Munkácsy Mihály műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18596.

Rufpreis:
1 200 HUF

VízUállásjelentés. Irodalmi antológia. Anthology of literature. Szerk.: L. Simon László. Magyar Műhely Baráti Kör Füzetek 33. Párizs-Bécs-Bp, 1995, Magyar Műhely. Kiadóipapírkötés
18597.

Rufpreis:
1 800 HUF

Antal István, Pauer Gyula, Jakab Erika: Párhuzamos monológok. Pauer Gyula (1941-2012) Kossuth-díjas képzőművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és felesége részére DEDIKÁLT! Bp., 2005. Magyar Műhely. Pauer Gyula műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben
18598.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csiky Tibor: Fotómunkák/Photowork 1973 - 1975. Bp., 2007, Vintage Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18599.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ipari művészet: Szépség, célszerűség, gazdaságosság. Bp., 1960, Iparművészeti Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
18600.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sinkovits Péter: Gyarmathy Tihamér. Bp., 1992, Új Művészet Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel, Gyarmathy Tihamér műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18601.

Rufpreis:
1 600 HUF

A tizedik. A Magyar Szobrász Társaság jubileumi kiállítása, 2004, Szombathelyi Képtár. Kiadói papírkötés.
18602.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bori Imre - Körner Éva: Kassák irodalma és festészete. Bp., 1967, Magvető. Megjelent 1300 példányban. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, papírborítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
18603.

Rufpreis:
1 200 HUF

Passuth Krisztina: Magyar művészek az európai avantgarde-ban. A kubizmustól a konstruktivizmusig. 1919-1925. Bp., 1974, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.
18604.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18605.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bodrogi Tibor: Afrika és Óceánia művészete. Tihany, 1972, (Athenaeum-ny.), 60 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült.
18606.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF