Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 321

Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 240+2 p.+66 t. (fekete-fehér képtáblák)+ 1 (kihajtható képtábla) t. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, máskülönben jó állapotban. Megjelent 3130 példányban.
18571.

Rufpreis:
1 600 HUF

Üveg az építészetben. Pécs, 2001: Magyar Üvegművészeti Társaság. 131p. Gazdag képanyaggal, többek közt Bohus Zoltán, Buczkó György, Lugossy Mária munkáiról készült fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
18572.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szebeni András - Sóvári Zsuzsa: Hölgyeim és uraim. Szebeni András fotóival és aktfotóival, Sóvári Zsuzsa és Esterházy Péter (Egy nő.) szövegével. hn., 1999., Profi Press Agency. Kiadói papír kartonált kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
18573.

Rufpreis:
1 400 HUF

Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, sérült kiadói mappában, jó állapotban.
18574.

Rufpreis:
1 200 HUF

Konok Tamás: Konok. Kivonatok az erkölcsi bizonyítványomból. Montázsok 1985-87. (Kiállítási katalógus). Székesfehérvár, 2001, Szent István Király Múzeum, 43+(1) p. Magyar, angol és francia nyelven. Konok Tamás műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18575.

Rufpreis:
1 200 HUF

Im Kinsky. 90. Auktion. Meisterwerke, 2012. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18576.

Rufpreis:
1 800 HUF

18577.

Rufpreis:
1 800 HUF

18578.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sinóros Szabó Katalin: Marosi Ilona. hn., 1999., Art+Bau Kft. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.
18579.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hárs Éva: Martyn Ferenc. Bp.,1975, Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott, sérült, javított papborítóval.
18580.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Szentendrei Műhely-Galéria Műtárgykatalógusa 1986. Szerk.: Lukoviczki Endre. Szentendre, 1986., Szentendrei Műhely-Galéria. Gazdag képanyaggal közte Anna Margit, Barcsay Jenő, Bartl József, Bálint Endre, Csíkszentmihályi Róbert, Gráber Margit, Hencze Tamás, Keserű Ilona, Konok Tamás, Korniss Dezső, Klimó Károly, Szántó Piroska és mások munkáival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban, ebből 500 db számozva, de ez számozatlan.
18581.

Rufpreis:
1 600 HUF

18582.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF