Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 321

Tilman Osterworld: Pop art. Köln,1992,Benedikt Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18475.

Rufpreis:
3 000 HUF

Matéria Művészeti Társaság. Matéria Artist Group Hungary. Serényi H. Zsigmond. Ford.: Sinóros Szabó Katalin. Bp., 2012., Matéria Művészeti Társaság. Benne Bartl József, Szikora Tamás, Gáll Ádám, Dréher János, Birkás István, Haraszty István, M. Novák András, Jovánovics György, Tölg-Molnár Zoltán, Serényi H. Zsigmond, Záborszky Gábor, Paizs László, Baksai József. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + 2021 Matéria Művészeti Társaság. Asociatia Materia. Kolozsvár, 2021, Kolozsvári Művészeti Múzeum / Muzeul de Arta Clju - Napoca. Magyar és román nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Bartl József, Haraszty István, Záborszky Gábor és mások. Kiadói papírkötés.
18476.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, Gulácsy Lajos műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18477.

Rufpreis:
3 000 HUF

18478.

Rufpreis:
1 800 HUF

18479.

Rufpreis:
3 000 HUF

18480.

Rufpreis:
1 800 HUF

Aknai Tamás: Lent, délen... Képek, arcok Pécs képzőművészeti életéből a 20-21. század fordulóján. Bp.-Pécs, 2013, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.
18481.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum, 76p. + 40 t. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói illusztrált, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, foltokkal, utolsó tábla kissé laza.
18482.

Rufpreis:
3 000 HUF

18483.

Rufpreis:
1 800 HUF

18484.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18485.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Pilinszky fényképei. Szerk.: Hafner Zoltán, Herner János, Kucsera András. Bp., 1995, Pesti Szalon. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. + 2021 Az esetlegesség rétegei - Pilinszky János fényképeinek kiállítása a Műcsarnokban, képes ismertető prospektus
18486.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF