Cséri Lajos (1928-) érem-, szobrászművész kiállítási katalógusai, 2 db: Cséri Lajos szobrász és éremművész érmei és plakettjei. Nógrádsáp, 2006, P. Athéné, 30 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.; Cséri Lajos. Lajos Cséri sculptor. Göd, 1999, P. Athéné, 48 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
Magyar műhely: 40 év. Címlapok, fényképek, dokumentumok. Szerk.: L. Simon László. Bp., 2002, Magyar Műhely. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Festett egek. A jezsuita iskoladráma és a színpadi világ. Szerk.: Ács Piroska. Bp., 2011, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet - Corvina. Kiadói papírkötés, CD-melléklettel.
Gazdag Gyula: Képes könyv 1968-1979. Jelenkor, Pécs, 1994 kiadói kartonált papírkötés. Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT!
Més-záros István: Mox nox. A szerző, Més-záros (Mészáros) István (1959-) költő, festőművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT példány. Magyar Műhely Baráti Kör Füzetek 43. Párizs - Bécs - Bp., 1996., Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.
Fényképészet témájú füzetek a HAFA Könytár sorozatból, szerző Hevesy Iván, össz. 7 db: Fényképezés télen, Mindent pánra!, A mélységi élesség, Fényképezés túrán és utazáson, A nagyítás technikája, Fényképezés fénnyel szemben, Az infravörös fényképezés csodái. Bp., é.n. (1935-40 k.)? HAFA. Klf. kiadások. Kiadói papírkötés, részben kissé sérült gerincekkel és borítókkal.
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1870. évi X-ik törvénycikk alapján kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1914, Hornyánszky-ny., 208 p. Térképmelléklet nélkül. Kiadói kartonált papírkötés, festett lapélekkel, sérült, hiányzó gerinccel, kissé dohos lapokkal, a címlapon Bachrach Arnold építész bélyegzőjével és aláírásával.
4 db kiállítási katalógus: Tárgymutató az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1900. évi tavaszi kiállítására. Bp., 1900, Singer és Wolfner. + Az 1928., 1929. és 1930. évi tavaszi kiállítás képes tárgymutatója. Bp., 1928-1930, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, hiányos borítókkal, sérülésekkel.
Soproni füzetek 2006. Művészeti antológia. Szerk.: Sarkady Sándor. A szerkesztő, Sarkady Sándor által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Sopron, 2006, Szociális Foglalkoztató-ny. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.