Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 321

Kroó András: Szökés. A szerző, Kroó András (1958-) rendező, író, forgatókönyvíró által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT példány! Bp., 2011, Syllabux. Kiadói papírkötés.
18499.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cséri Lajos (1928-) érem-, szobrászművész kiállítási katalógusai, 2 db:   Cséri Lajos szobrász és éremművész érmei és plakettjei. Nógrádsáp, 2006, P. Athéné, 30 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Cséri Lajos. Lajos Cséri sculptor. Göd, 1999, P. Athéné, 48 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
18500.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar műhely: 40 év. Címlapok, fényképek, dokumentumok. Szerk.: L. Simon László. Bp., 2002, Magyar Műhely. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18501.

Rufpreis:
2 400 HUF

Festett egek. A jezsuita iskoladráma és a színpadi világ. Szerk.: Ács Piroska. Bp., 2011, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet - Corvina. Kiadói papírkötés, CD-melléklettel.
18502.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gazdag Gyula: Képes könyv 1968-1979. Jelenkor, Pécs, 1994 kiadói kartonált papírkötés. Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT!
18503.

Rufpreis:
2 000 HUF

Més-záros István: Mox nox. A szerző, Més-záros (Mészáros) István (1959-) költő, festőművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT példány. Magyar Műhely Baráti Kör Füzetek 43. Párizs - Bécs - Bp., 1996., Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.
18504.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fényképészet témájú füzetek a HAFA Könytár sorozatból, szerző Hevesy Iván, össz. 7 db: Fényképezés télen, Mindent pánra!, A mélységi élesség, Fényképezés túrán és utazáson, A nagyítás technikája, Fényképezés fénnyel szemben, Az infravörös fényképezés csodái. Bp., é.n. (1935-40 k.)? HAFA. Klf. kiadások. Kiadói papírkötés, részben kissé sérült gerincekkel és borítókkal.
18505.

Rufpreis:
2 000 HUF

Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1870. évi X-ik törvénycikk alapján kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1914, Hornyánszky-ny., 208 p. Térképmelléklet nélkül. Kiadói kartonált papírkötés, festett lapélekkel, sérült, hiányzó gerinccel, kissé dohos lapokkal, a címlapon Bachrach Arnold építész bélyegzőjével és aláírásával.
18506.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db kiállítási katalógus: Tárgymutató az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1900. évi tavaszi kiállítására. Bp., 1900, Singer és Wolfner. + Az 1928., 1929. és 1930. évi tavaszi kiállítás képes tárgymutatója. Bp., 1928-1930, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, hiányos borítókkal, sérülésekkel.
18507.

Rufpreis:
2 400 HUF

18508.

Rufpreis:
2 000 HUF

Soproni füzetek 2006. Művészeti antológia. Szerk.: Sarkady Sándor. A szerkesztő, Sarkady Sándor által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Sopron, 2006, Szociális Foglalkoztató-ny. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
18509.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ryo Kan: 44 haiku. Terebess, Budapest, 1999. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
18510.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF