Bori Imre - Körner Éva: Kassák irodalma és festészete. Bp., 1967, Magv... https://www.darabanth.com/de/450-Fernauktion/450.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000012/Bori-Imre-Korner-Eva-Kassak-irodalma-es-festeszete-Bp-1967-Magveto-Megjelent-1300-pel~II2985974
2985974
18603
450
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Bori Imre - Körner Éva: Kassák irodalma és festészete. Bp., 1967, Magvető. Megjelent 1300 példányban. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, papírborítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
: nagy_andras