Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 115

Berán Lajos (1882-1943) 1913. "Ludi Pro Patria" aranyozott, jelzett Ag emlékérem (0.800/35mm, kopott aranyozás), rögzítve "Magyar Labdarúgók Szövetsége" bronz plaketthez (75x38mm), eredeti, sérült tokban. A plaketten "Legjobb vidéki csapat 1912/13 é. - Stick Károly" gravírozás. Abban a szezonban a Győri ETO százszázalékos mérleggel nyerte a Dunántúli kerület Győrvidéki alosztályát (a volt Nyugati kerületet), majd a kerületi döntőt is. Végül a legjobb vidéki csapat címet is besöpörték a győriek, a Kassa elleni 3-1-es győzelemmel. Stick Károly ekkor az ETO játékosa volt, majd viselte többek közt és a Nemzeti SC mezét is. Játékoskarrierje után edzőként ugyancsak dolgozott az ETO-nál. T:AU,XF patina
31400.

Rufpreis:
8 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" bronz sportérem mellszalag nélkül (30mm) T:XF patina
31401.

Rufpreis:
2 000 HUF

31402.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP
31403.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC I. - 1899-1909" fényezett, kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (23mm) T:UNC ujlenyomat Adamo FTC1
31404.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC II. - 1909-1919" fényezett, kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (23mm) T:AU eltömődött verőtő? Adamo FTC2
31405.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC III. - 1919-1929" fényezett, kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (23mm) T:UNC Adamo FTC3
31406.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV. - 1929-1939" fényezett, kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (23mm) T:UNC Adamo FTC4
31407.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC V. - 1939-1949" fényezett, kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (23mm) T:UNC Adamo FTC5
31408.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1995. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC VI. - 1949-1959" fényezett, kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (23mm) T:PP Adamo FTC6
31409.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Bognár György (1944-) 1996. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC VII. - 1959-1969" fényezett, kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (23mm) T:PP Adamo FTC7
31410.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Bognár György (1944-) 1997. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC VIII. - 1969-1979" fényezett, kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (23mm) T:PP Adamo FTC8
31411.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF