Bognár György (1944-) 1998. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IX. - 1979-1989" fényezett, kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (23mm) T:PP Adamo FTC9
Exner Károly (1850-1919) 1901. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1901 / Küzdj és Bízva Bízzál" ezüstözött bronz díjérem mellszalag nélkül (34mm) T:XF patina
Kallós Ede (1866-1950) ~1946. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége - 1945-46. II. o. női I." bronz díjérem füllel, szalag nélkül (30mm). A terembajnokság végeredménye nem ismert, az élen a Csepeli MTK állt. T:XF
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) DN "Budapesti Ügetőverseny Egyesület" egyoldalas, aranyozott, jelzett Ag lemezplakett, hátoldalon egy hajlott és egy hiányzó rögzítésre szolgáló akasztóval (br. 18,65g/0.800/62x58mm) T:XF kopott aranyozás, patina
Pincés Puder István (1907- ?) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" bronz emlékérem, "Hawel Bp" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU patina, kis ph.
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" Al díjérem peremen "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (45mm) T:AU
Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1924. "Királyi Magyar Automobil-Club" aranyozott bronz sport emlékplakett, előlapon gravírozva "Svábhegyi verseny 1924" (65x75mm) T:XF lekopott aranyozás, ph