Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 115

Bognár György (1944-) 1998. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IX. - 1979-1989" fényezett, kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (23mm) T:PP Adamo FTC9
31412.

Rufpreis:
2 000 HUF

Exner Károly (1850-1919) 1901. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1901 / Küzdj és Bízva Bízzál" ezüstözött bronz díjérem mellszalag nélkül (34mm) T:XF patina
31413.

Rufpreis:
4 000 HUF

31414.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kallós Ede (1866-1950) ~1946. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége - 1945-46. II. o. női I." bronz díjérem füllel, szalag nélkül (30mm). A terembajnokság végeredménye nem ismert, az élen a Csepeli MTK állt. T:XF
31415.

Rufpreis:
2 000 HUF

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) DN "Budapesti Ügetőverseny Egyesület" egyoldalas, aranyozott, jelzett Ag lemezplakett, hátoldalon egy hajlott és egy hiányzó rögzítésre szolgáló akasztóval (br. 18,65g/0.800/62x58mm) T:XF kopott aranyozás, patina
31416.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Lapis András (1942-) 1986. "Forma-1 Hungaroring" öntött bronz plakett (97x80x30mm) T:1-
31417.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

31418.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pincés Puder István (1907- ?) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" bronz emlékérem, "Hawel Bp" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU patina, kis ph.
31419.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" Al díjérem peremen "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (45mm) T:AU
31420.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E.1.P.L.E 1934 Egyéni IV. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1934. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Z.E.1.P.L.E 1934 Egyéni VII. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) T:XF  HPII 2702.
31421.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1924. "Királyi Magyar Automobil-Club" aranyozott bronz sport emlékplakett, előlapon gravírozva "Svábhegyi verseny 1924" (65x75mm) T:XF lekopott aranyozás, ph
31422.

Rufpreis:
12 000 HUF

31423.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF