Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 20

cca 1900 Medicinisches Waarenhaus Actien-Gesellschaft Berlin. Haupt-Katalog Nr. 33. / Orvosi, kórházi felszerelések képes katalógusa és árjegyzéke. Berlin, é.n., Medicinischen Waarenhaus A.-G., XVI+440 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, az elején 6 lap hiánnyal.
18623.

Rufpreis:
10 000 HUF

18624.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

18625.

Rufpreis:
8 000 HUF

18626.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Balogh Tihamér: Magán-egészségtan. (Diätetika). Vezérfonal felsőbb leányiskolák, polgári leányiskolák és tanítónőképzők számára. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 1 sztl. lev.+180 p.+1 sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18627.

Rufpreis:
4 000 HUF

18628.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Waismann, Friedrich: Introduction to Mathematical Thinking. New York, Frederick Ungar Publishing. Kaidói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18629.

Rufpreis:
2 000 HUF

18630.

Rufpreis:
2 400 HUF

18631.

Rufpreis:
1 400 HUF

Heinz Schott: A medicina krónikája. Bp 1993 Officina Nova Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval
18632.

Rufpreis:
2 400 HUF

A szekszuális élet enciklopédiája. Szerk.: Norman Hair. A magyar közönség számára átdolgozta: Dr. Décsi Imre. Bp., [1936], Ujságüzem, 360 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18633.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ásványolaj és földgázipari kutatások. A Magyar Ásványolaj és Földgáz Kísérleti Intézet Közleményei 1948-1959. Közzéteszi: Freund Mihály. Szerk.: Nyúl Gyula. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
18634.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF