cca 1900 Medicinisches Waarenhaus Actien-Gesellschaft Berlin. Haupt-Katalog Nr. 33. / Orvosi, kórházi felszerelések képes katalógusa és árjegyzéke. Berlin, é.n., Medicinischen Waarenhaus A.-G., XVI+440 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, az elején 6 lap hiánnyal.
Dr. Joh[annes] Sobotta : Atlas der deskriptiven Anatomie des Menschen. I-II. Abtheilunge. I. Abtheilung: Knochen, Bänder, Gelenke, Regionen und Muskeln des menschlichen Körpers. II. Abtheilung: Die Eingeweide des Menschen einschliesslich des Herzens. Lehmann's Medizinische Atlanten II-III. Bande. Münhcen, 1913-1914., J. F. Lehmann's Verlag, VIII+264+15 p.+1-4 t.;VIII+265-445+16 p.+5-20 t. A mű III. kötetben teljes. Zweite Auflage. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott fél és egészvászon-kötésben, az I. kötet: kopott borítóval, a gerince sérült, laza, kissé sérült fűzéssel, kijáró lapokkal, kissé megviselt állapotban. a II. kötet kopott borítóval. Dr. Györgyi Géza (1900-1975) radiológus, osztályvezető főorvos, röntgen-laboratórium vezető főorvos, a Magyar Orvosok Röntgen Egyesületének főtitkára, egyetemi magántanár autográf névbejegyzésével!
[Carl Ernst Bock (1809-1874)] Bock Ernő Károly: Az egészség négy könyve I-IV. köt. - - lipcsei boncztanár után a magyar nép szükségleteihez alkalmazva. A szövegbe nyomott 38 ábrával. I. könyv: Az egészséges ember testi mivolta.; II. könyv: A testi egészség fenntartása.; III. könyv: A beteg test ápolása.; IV. könyv: Az ember szaporodása. Pest, 1865, Ráth Mór, (Bécs, Jacob und Holzhausen, Bécs-ny.), VII+822+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány lapon aláhúzással, az elülső szennylapon, és a címlapon, valamint az utolsó lapon, a lapszéleken és a hátsó kötéstábla belsején bejegyzésekkel, firkával.
Burger József - Mártonfi Sándor: A magyar vegyészeti ipar és kereskedelem évkönyve. A vegyészeti és rokonszakmák ipari és kereskedelmi címtárával. Bp., 1942. 336p. Kiadói papírkötésben
50 év barlangkutatás. A Marcel Loubens Barlangkutató Egyesület és elődei. Szerk.: Kovács Attila. Miskolc, 2003, Marcel Loubens Barlangkutató Egyesület. Kiadói papírkötés.
Szász Pál: A differenciál- és integrálszámítás elemei. I-II. köt. Fejér Lipót előszavával. Bp., 1935, Franklin-Társulat, XIV+(2)+476 p.; X+(2)+460 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első kötet hiányos címlappal.
A szekszuális élet enciklopédiája. Szerk.: Norman Hair. A magyar közönség számára átdolgozta: Dr. Décsi Imre. Bp., [1936], Ujságüzem, 360 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Ásványolaj és földgázipari kutatások. A Magyar Ásványolaj és Földgáz Kísérleti Intézet Közleményei 1948-1959. Közzéteszi: Freund Mihály. Szerk.: Nyúl Gyula. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.