18627.
Beendet 449. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Dr. Balogh Tihamér: Magán-egészségtan. (Diätetika). Vezérfonal felsőbb leányiskolák, polgári leányiskolák és tanítónőképzők számára. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 1 sztl. lev.+180 p.+1 sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.