Heinz Schott: A medicina krónikája. Bp 1993 Officina Nova
Kiadói vász... https://www.darabanth.com/de/449-Fernauktion/449.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~2000017/Heinz-Schott-A-medicina-kronikaja-Bp-1993-Officina-Nova-Kiadoi-vaszonkotes-papir-vedobo~II2981204
2981204
18632
449
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Heinz Schott: A medicina krónikája. Bp 1993 Officina Nova
Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval
: tg