Stich

Zahl der Lose: 44

1883 Női divatkép, színezett rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Antik, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 27x20 cm
10951.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1800 5 db nagy méretű vallási témájú illusztráció. Rézmetszetek. Lapméret 24x36 cm
10952.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1885 A budapesti Iparcsarnok nagy méretű acélmetszetű képe. A csarnokot az 1885-ös Országos Általános Kiállításra építették. 44x32 cm kis sérülésekkel
10953.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré, 1912. Kromolitográfia, papír. Fine Art Society, London kiadása. Foltos. Üvegezett fakeretben. 40x32 cm
10954.

Rufpreis:
2 800 HUF

10955.

Rufpreis:
800 HUF

10956.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Az 1593. évi sziszeki (Sisak) ostrom és a törökök fölötti győzelem látképe (Contrafactur der Schlacht und Siegs so die Schristen vor Sysegk in Crabaten, wider die Turcke erhalten anno 1593), rézmetszet, papír. Megjelent: H. Ortelius: Chronologia oder Historische Beschreibung [...] Ober und Under Ungern., XVII. sz. eleje. Javított, paszpartuban, 16x26 cm
10957.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10958.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF