Stich

Zahl der Lose: 44

I. Napóleon francia császár portréja, színezett litográfia, papír, XIX. sz. eleje. Jelzés nélkül, paszpartuban, sérült, ázásnyommal, 10x8 cm
10926.

Rufpreis:
1 400 HUF

1906 Franz Dvorzak: Am Corso Polka francaise für pianoforte. Componirt von - -. Op. 18. Bp., 1906, Rózsavölgyi, 5+1 p. A címlapon budapesti Dunakorzó, a Vigadó és a Thonet-ház színes litografált képével, javított lapokkal, 6,5x8,5 cmx3, lapméret: 34x27 cm
10927.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fiatal hölgy portréja, XIX. sz. második fele. Kézzel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, hátoldalán utólagos Klinger Károly Pest, 1871 felirattal. Körbebágva, foltos. Üvegezett fakeretben. 59x51 cm
10928.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
11

Erzsébet magyar királyné (Sisi). Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, ökörszemes fakeretben, 22x13 cm
10929.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német lovasság, többek közt huszárok (deutsche Kavallerie, zweiter Bogen). Színezett fametszet, papír, jelzés nélkül. Münchener Bilderbogen 879. Üvegezett fakeretben, 39x29,5 cm
10930.

Rufpreis:
3 000 HUF

Richard Knötel (1857-1914): Különböző államok lovassági alakulatai, többek közt Ausztria-Magyarország (Reiterei). Kromolitográfia, papír, jelzett a metszeten. Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, 1900 körül. Üvegezett fakeretben, 21x26,5 cm
10931.

Rufpreis:
3 000 HUF

Deák Ferenc. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19x13,5 cm
10932.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Divatkép gyerekekkel, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, kissé laza keretben. 18x25 cm
10933.

Rufpreis:
2 800 HUF

Divatkép két hölggyel, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett keretben. 26x19 cm
10934.

Rufpreis:
2 800 HUF

Divatkép gyerekekkel és játékaikkal, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett keretben. 26x19 cm
10935.

Rufpreis:
2 800 HUF

Divatkép hölgyekkel, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett keretben. 26x19 cm
10936.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nagy acélmetszetgyűjtemény, közte néhány litográfiával, össz. kb. 70 db, XIX. sz. közepe-második fele, klf. témákban (életképek, tájak, vadászat stb.) Részben színezett. Klf. méretekben. Részben sérült és foltos. Fekete mappában.
10937.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF