Johann Elias Ridinger (1698-1767): Hiúz elfogása csapdával (Ein mit dem Berliner eisen gefangener Luchs!), 1750 k.. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21x35 cm
cca 1910 Vegyes állatos metszetek, illusztrációk a Pallas Nagy Lexikonból, összesen 9 db, közte 2 színes litografálttal, a többi fekete-fehér, köztük 2 db egyoldalassal, a többi kétoldalas, 24x30 cm, 15x24 cm
Pablo de Sarasate (1844-1908), spanyol hegedűművész és zeneszerző mellképe. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán lánya (autográf?) feliratával? Kissé sérült és kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 60x45 cm
Arthur von Ramberg (1819-1875), Johann Leonhard Raab (1825-1899) metszése: II. Fülöp portréja, 1859 körül. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 17x13 cm
Victoria, angol királyi hercegnő portréja. Akvarellel színezett acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 17x12,5 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben.