Stich

Zahl der Lose: 44

Johann Elias Ridinger (1698-1767): Hiúz elfogása csapdával (Ein mit dem Berliner eisen gefangener Luchs!), 1750 k.. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21x35 cm
10938.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10939.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cca. 1840. F. Clerici: Gesu Cristo coronato di spine. Rézmetszet, papír. Ázási nyomokkal. 22x25 cm
10940.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ephraim Moses Lilien (1874-1925) után, Robert Aust metszése: Cilla, 1905-10 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Sérült. 24×19,5 cm
10941.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910 Vegyes állatos metszetek, illusztrációk a Pallas Nagy Lexikonból, összesen 9 db, közte 2 színes litografálttal, a többi fekete-fehér, köztük 2 db egyoldalassal, a többi kétoldalas, 24x30 cm, 15x24 cm
10942.

Rufpreis:
2 400 HUF

Birken Sigismund: Hatvan rézmetszet. cca 1664.105x60 mm Üvegezett keretben
10943.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Birken Sigismund: Adrianopel (Edirne Turkey) rézmetszet. cca 1664.105x60 mm Üvegezett keretben
10944.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pablo de Sarasate (1844-1908), spanyol hegedűművész és zeneszerző mellképe. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán lánya (autográf?) feliratával? Kissé sérült és kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 60x45 cm
10945.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Arthur von Ramberg (1819-1875), Johann Leonhard Raab (1825-1899) metszése: II. Fülöp portréja, 1859 körül. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 17x13 cm
10946.

Rufpreis:
1 600 HUF

Róma, Kapitólium. Színezett acélmetszet, papír, jelzet a metszeten, kissé foltos, paszpartuban, 11x15 cm
10947.

Rufpreis:
1 600 HUF

Doby Jenő (1834-1907): Kossuth Lajos arcképe. Metszet, papír. Jelzett a metszeten. Papírra ragasztva. 27x19 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10949.

Rufpreis:
8 000 HUF

10950.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF