Richard Knötel (1857-1914): Különböző államok lovassági alakulatai, többek közt Ausztria-Magyarország (Reiterei). Kromolitográfia, papír, jelzett a metszeten. Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, 1900 körül. Üvegezett fakeretben, 21x26,5 cm