Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 24

2 db sakk könyv: Sakk. Verseny- és játékszabályok. Összeáll.: Balogh László, Ejury Jenő, Mohácsi László. Bp., 1965, Sport. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 3200 példányban. + Alföldy László: Miniatűr megnyitáselmélet. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp., 1971, Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
18212.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve). Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
18213.

Rufpreis:
1 600 HUF

A magyar sport az eredmények tükrében 1955. Szerk.: Garami Jánosné. Bp., 1956, Sport. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval. Megjelent 2100 példányban.
18214.

Rufpreis:
1 600 HUF

A labdarúgás zsebkönyve 1959-60. Összeáll.: Pásztor Lajos és Tabák Endre. Bp., 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18215.

Rufpreis:
1 400 HUF

Belinda Levez: Hogyan nyerjünk pókeren? Bp., 2006., Jaffa. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18216.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szigetvári László (szerk.): A tekesport évkönyve 1943. Bp., Magyar tekéző Szövetség. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
18217.

Rufpreis:
1 200 HUF

A tekesport versenyrendtartása és játékszabályai. Bp., 1939, Magyar Tekéző Szövetség. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
18218.

Rufpreis:
1 200 HUF

18219.

Rufpreis:
1 000 HUF

18220.

Rufpreis:
2 000 HUF

18221.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jocha Károly: Siker vagy kudarc az olimpiai ezüstérem? Bp., 2007, Geo-Sport. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18222.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18223.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF