Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2960108
18212
447
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 db sakk könyv: Sakk. Verseny- és játékszabályok. Összeáll.: Balogh László, Ejury Jenő, Mohácsi László. Bp., 1965, Sport. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 3200 példányban. + Alföldy László: Miniatűr megnyitáselmélet. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp., 1971, Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
2962551
18213
447
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve). Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. 2956276
18214
447
A magyar sport az eredmények tükrében 1955. Szerk.: Garami Jánosné. Bp., 1956, Sport. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval. Megjelent 2100 példányban.
2956137
18215
447
A labdarúgás zsebkönyve 1959-60. Összeáll.: Pásztor Lajos és Tabák Endre. Bp., 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. 2944294
18216
447
Belinda Levez: Hogyan nyerjünk pókeren? Bp., 2006., Jaffa. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
2939574
18217
447
Szigetvári László (szerk.): A tekesport évkönyve 1943. Bp., Magyar tekéző Szövetség. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
2938884
18218
447
A tekesport versenyrendtartása és játékszabályai. Bp., 1939, Magyar Tekéző Szövetség. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2896574
18219
447
2523664
18220
447
2523618
18221
447
2523625
18222
447
100
Jocha Károly: Siker vagy kudarc az olimpiai ezüstérem? Bp., 2007, Geo-Sport. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1250278
18223
447
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF