18214.
Beendet 447. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
A magyar sport az eredmények tükrében 1955. Szerk.: Garami Jánosné. Bp., 1956, Sport. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval. Megjelent 2100 példányban.