Alsóborsai Csorba Ernő: Zenés szabadgyakorlatok kézikönyv elemi és középfokú fiúiskolák, tanítóképzők, levente- és tornaegyletek, cserkészcsapatok...stb. számára. DEDIKÁLT! Kókai Magyar Sportkönyvtára 2. Bp., 1928., Kókai Lajos, 144 p.+ 8 t. Kiadói papírkötés, az utolsó két tábla sérült, kissé hiányos, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Besenyei Péter - Schwartzenberger István: Égvilágom. A valóság szárnyain. Bp., 2001, Pinto Média Kft. Gazdag színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Besenyei Péter (1956- ) műrepülő világbajnok, repülőoktató által Berki Krisztián (1985- ) olimpiai bajnok tornász részére DEDIKÁLT példány (2012-es közös repülésük alkalmából).
Dr. Kárpáti György - Peterdi Pál: Három testőr Ausztráliában. Dr. Kárpáti György, Peterdi Pál, Grosics Gyula (Aranycsapat) és háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó Papp László által ALÁÍRT! Bp., 1988, Ifjúsági. Kiadói papírkötés,.
2 db Salgótarjáni futballklubokról szóló könyv (egy DEDIKÁLT): Balás Róbert - Kálovits Géza: A Stécé-sztori. 1920-2000. Salgótarján, 2000, Médiamix. Kiadói papírkötés. Kmetty József, Cserháti József és Varga Sándor, a Salgótarjáni BTC volt labdarúgói által DEDIKÁLT példány. + Balás Róbert - Balogh Tibor: Száz év SESE futball. Salgótarján, 2001, Salgótarjáni Acél Sportegyesület. Kiadói papírkötés.
[Tissié Philippe (1852-1935)] Tissié, Ph.: Az elfáradás és a testgyakorlás. Francziából fordította: Csapodi István. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXII. Bp., 1898., Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel.
Fazekas Ildikó - Nagy Alfréd: Szponzorálás. A szerzők által, Schmitt Pál (1942-) olimpiai bajnok, politikus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1994., MIND Bt. Kiadói papírkötés.