18210.
Beendet 447. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
[Tissié Philippe (1852-1935)] Tissié, Ph.: Az elfáradás és a testgyakorlás. Francziából fordította: Csapodi István. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXII. Bp., 1898., Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel.