Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 20

L. Fittler Vilma: Saláta Sára. A képeket Vida Mária rajzolta. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, megerősített gerinccel és táblákkal, kissé sérült borítóval, helyenként foltos és sérült táblákkal.
18979.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vlagyimir Szutyejev: Vidám mesék. Moszkva, (1976) Progressz kiadó. A szerző rajzaival, kiadói vászonkötésben
18980.

Rufpreis:
1 600 HUF

B. Csűrös Emília: Lexi és a Vöröskereszt. Bp., [1943], Pósa Károly, 194+(2) p. A borító Pál György, a szövegközi rajzok Kálmán Ágnes munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült gerinccel, sérült, szétváló fűzéssel, a lapok egy része kijár.
18981.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek Elek: Mondák és legendák. Széchy Gyula rajzaival. Az Athenaeum mese-könyvtára 12. Bp., [1929], Athenaeum, 86+(2) p. Harmadik kiadás. A borító Fáy Dezső munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, az elülső kötéstáblán kis sérüléssel.
18982.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db úttörő könyv: Rakó József - Tamasy Endre: Őrsvezetők útitársa. Bp., 1957, Magyar Úttörők Szövetsége. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, a borító és a címlap sérült. + ,,Az úttörő tábor". Úttörők Könyve - A szovjetúttörő-mozgalom enciklopédiája V. Ford. és kiegészítésekkel ellátta: Nánásy György. Bp., é.n., Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kopott borítóval.
18983.

Rufpreis:
1 200 HUF

Orbán Miklós: Marcell és a kiskáptalan. Ifjúságunk Könyvei 3. Bp., 1948, "A Sziv" kiadása, 244+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
18984.

Rufpreis:
1 000 HUF

Anna Milbourne: Stories from India. Illustrated by Linda Edwards. Angol nyelven. 2006, Usborne. Kiadói kartonált papírkötés.
18985.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hans Christian Andersen: Fairy Tales. With Drawings by John Miles. 2000, Parsimony Press. Angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
18986.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF