Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

B. Csűrös Emília: Lexi és a Vöröskereszt. Bp., [1943], Pósa Károly, 194+(2) p. A borító Pál György, a szövegközi rajzok Kálmán Ágnes munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült gerinccel, sérült, szétváló fűzéssel, a lapok egy része kijár.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert