Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 461
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2828886
31504
446
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1997. "Debreceni Nagytemplom" kétoldalas Br emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN "Vasúti Dolgozók Szabad Szakszervezete - alapítva 1989 / 10" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-,2
2833616
31505
446
Numismatik
~1997. "1000 - Szent István" egyoldalas öntött bronz plakett, tetején furattal (70mm) T:1
2911073
31506
446
Numismatik
1997. "INTERNATIONAL HORTICULTURAL EXHIBITION / HORTUS HUNGARICUS FLÓRA HUNGÁRIA SZIGETSZENTMIKLÓS '97" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU kis patina
2911423
31507
446
Numismatik
1998. "Videoton - Emlékplakett 1998 - Kiemelkedő teljesítményért" egyoldalas bronz plakett, dísztokban (70x150mm) T:AU
2826257
31508
446
15000
Numismatik
1998. "1848-1849 A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" kétoldalas Ag emlékérem kopottas dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal "000127" (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
2867557
31509
446
Numismatik
1999. "10 éves a Messer Hungarogáz" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:PP patina
2927231
31510
446
Numismatik
DN "Országos Vadászati Védegylet - 1881" egyoldalas, vert fém emlékzseton (23mm) (5db) T:UNC patina 2927560
31511
446
Numismatik
DN "Taurus Nívódíj" kétoldalas, aranyozott érdemérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) 2833436
31512
446
Numismatik
DN "Budapest" kéroldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (40mm) T:1-
2910696
31513
446
Numismatik
2000. "Sibrik Miklós Általános Iskola 1940-2000 60." bronz emlékérem tokban (70mm) T:AU 2860494
31514
446
Numismatik
~2000. "[Amn]ESTY INTE[rnational] - Ura pockoknak egereknek, békáknak, tetveknek, legyeknek" bronz emlékplakett eredeti dísztokban (120mm) T:AU
2776443
31515
446
Numismatik
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1 Adamo BP50
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF