Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 461
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2952342
31492
446
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1996. "Conference for the Eastern and Central European members of the Organization of World Heritage Cities - Budapest (Konferencia a Világörökségi Városok Szervezetének kelet- és közép-európai tagjai számára - Budapest)" bronz emlékplakett sérült dísztokban (79mm) T:AU Hungary 1996. "Conference for the Eastern and Central European members of the Organization of World Heritage Cities - Budapest" bronze plaque in damaged case (79mm) C:AU
2802408
31493
446
Numismatik
1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997" részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, dísztokban (43mm) T:PP felületi karc
2948614
31494
446
Numismatik
1998. "Az alapkőletétel emlékére - Westend City Center 1998. október 27" sárgaréz emlékérem műanyag dísztokban (42m) T:PP ujjlenyomat
2886908
31495
446
Numismatik
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU 2947914
31496
446
Numismatik
2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,22g/0.999/42,5mm) T:PP
2947766
31497
446
Numismatik
~2002. "Az Árvíz- és Belvízvédekezésért - A Vízügyi Szolgálattól" aranyozott bronz emlékérem, bársony borítású dísztokban, nem adományozott (29mm) T:UNC
2353516
31498
446
Numismatik
2002. "Kossuth-emléknap 2002. Szeptember 21." zománcozott fém plakett kissé sérült dísztokban (72mm) T:1
2825753
31499
446
Numismatik
2006. "Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991" öntött bronz plakett, eredeti tokban (96mm) T:1 2948607
31500
446
Numismatik
2006. "Magyar Vasút 1846-2006 / 160 éve a haladás szolgálatában - MÁV" sárgaréz emlékérem (40mm) T:XF ph
2684253
31501
446
Numismatik
2008. "Pedagógusok szakszervezete 1918-2008 / Az alapítás kilencven éves jubileuma alkalmából" fém emlékérem (45mm) + Románia DN "Szendrey Alapítvány - Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége - Kiváló Munkáért / Hazádnak rendületlenül" bronz érdemérem fül nélkül (35mm) T:1- kis ph.
2826641
31502
446
Numismatik
2017. "Országos Közegészségügyi Intézet Budapest - Alapítva 1925" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (64x47mm) T:1- 2886905
31503
446
Numismatik
1997- "Dr. Vásárhelyi Boldizsár díj 1899-1963 / Magyar Útügyi Társaság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett eredeti dísztokban (120x119mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF