Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 461

1996. "Conference for the Eastern and Central European members of the Organization of World Heritage Cities - Budapest (Konferencia a Világörökségi Városok Szervezetének kelet- és közép-európai tagjai számára - Budapest)" bronz emlékplakett sérült dísztokban (79mm) T:AU Hungary 1996. "Conference for the Eastern and Central European members of the Organization of World Heritage Cities - Budapest" bronze plaque in damaged case (79mm) C:AU
31492.

Rufpreis:
2 000 HUF

1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997" részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, dísztokban (43mm) T:PP felületi karc
31493.

Rufpreis:
2 000 HUF

1998. "Az alapkőletétel emlékére - Westend City Center 1998. október 27" sárgaréz emlékérem műanyag dísztokban (42m) T:PP ujjlenyomat
31494.

Rufpreis:
2 000 HUF

31495.

Rufpreis:
1 000 HUF

2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,22g/0.999/42,5mm) T:PP
31496.

Rufpreis:
12 000 HUF

~2002. "Az Árvíz- és Belvízvédekezésért - A Vízügyi Szolgálattól" aranyozott bronz emlékérem, bársony borítású dísztokban, nem adományozott (29mm) T:UNC
31497.

Rufpreis:
4 000 HUF

2002. "Kossuth-emléknap 2002. Szeptember 21." zománcozott fém plakett kissé sérült dísztokban (72mm) T:1
31498.

Rufpreis:
1 000 HUF

2006. "Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991" öntött bronz plakett, eredeti tokban (96mm) T:1
31499.

Rufpreis:
2 000 HUF

2006. "Magyar Vasút 1846-2006 / 160 éve a haladás szolgálatában - MÁV" sárgaréz emlékérem (40mm) T:XF ph
31500.

Rufpreis:
1 400 HUF

2008. "Pedagógusok szakszervezete 1918-2008 / Az alapítás kilencven éves jubileuma alkalmából" fém emlékérem (45mm) + Románia DN "Szendrey Alapítvány - Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége - Kiváló Munkáért / Hazádnak rendületlenül" bronz érdemérem fül nélkül (35mm) T:1- kis ph.
31501.

Rufpreis:
1 000 HUF

2017. "Országos Közegészségügyi Intézet Budapest - Alapítva 1925" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (64x47mm) T:1-
31502.

Rufpreis:
2 000 HUF

1997- "Dr. Vásárhelyi Boldizsár díj 1899-1963 / Magyar Útügyi Társaság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett eredeti dísztokban (120x119mm) T:AU
31503.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF