Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 461
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2843000
31564
446
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
4db-os vegyes, bronz emlékérem tétel, közte "Csapoda, Makó, Hollókő, Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára - Nógrádi Sándor" T:UNC,AU
2910518
31565
446
Numismatik
DN "Szeged" bronz emlékérem (60mm) T:AU
2827637
31566
446
Numismatik
DN "Árpád vezér - Feszty körkép Ópusztaszer / Verecke útján" bronz emlékérem műanyag dísztokban. Szign.: LS? (42,5mm) T:1,1-
2827253
31567
446
Numismatik
DN "Magyar Rádió Törzsgárdájának tiszteletbeli tagja" részben műgyantás, krómozott fém emlékplakett dísztokban (104x90mm) T:1-
2932448
31568
446
Numismatik
DN "Elzett Művek Írószergyára - Alapítva 1881" jelzett Hollóházi emlékplakett, eredeti tokban (38mm) T:AU
2934302
31569
446
Numismatik
DN "Nemzeti Történeti Emlékpark Ópusztaszer / Feszty-körkép A magyarok bejövetele" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) 2949939
31570
446
Numismatik
DN IV. László 1272-11290. Denár mintájára készült Ag utánveret emlékérem "MÉE-Egri székesegyház" felirattal (16mm) T:UNC,AU
2934268
31571
446
Numismatik
DN "Gróf Széchenyi István" egyoldalas, öntött Br emlékérem másolata, hátlapon "COPIE" beütéssel (72mm) T:AU
2805162
31572
446
Numismatik
Vegyes 6 darabos bronz emlékérem tétel, közte DN "Nyugdíjas Baráti Kör" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
2948943
31573
446
Numismatik
DN "Gyógyító érme Harasztosi László parafenomén által kozmikus energiával feltöltve" aranyozott emlékérem. Szign. Várhelyi S. (30,5mm) T:UNC
2829064
31574
446
Numismatik
5db magyar és külföldi emlékérem, közte DN "Budapest" címeres emlékérem (79mm), DN "Szt. Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstözött bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:1-,2
2952240
31575
446
Numismatik
4db-os filatéliai emlékérem és -plakett-tétel, egy kivételével mind eredeti tokban, közte 1996. "10kr / Magyar Bélyeg- és Postatörténeti Világtalálkozó Budapest" ezüstözött fém bélyegérem tokban (29,5x36mm) + 1989. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / Magyar-szovjet Bélyegkiállítás 1989." bronz emlékplakett (40x46mm) + DN "Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest" eozin mázas, hátoldalán jelzett Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti tokban T:AU,XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF