Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 461

4db-os vegyes, bronz emlékérem tétel, közte "Csapoda, Makó, Hollókő, Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára - Nógrádi Sándor" T:UNC,AU
31564.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

DN "Szeged" bronz emlékérem (60mm) T:AU
31565.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "Árpád vezér - Feszty körkép Ópusztaszer / Verecke útján" bronz emlékérem műanyag dísztokban. Szign.: LS? (42,5mm) T:1,1-
31566.

Rufpreis:
6 000 HUF

DN "Magyar Rádió Törzsgárdájának tiszteletbeli tagja" részben műgyantás, krómozott fém emlékplakett dísztokban (104x90mm) T:1-
31567.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "Elzett Művek Írószergyára - Alapítva 1881" jelzett Hollóházi emlékplakett, eredeti tokban (38mm) T:AU
31568.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Nemzeti Történeti Emlékpark Ópusztaszer / Feszty-körkép A magyarok bejövetele" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)
31569.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN IV. László 1272-11290. Denár mintájára készült Ag utánveret emlékérem "MÉE-Egri székesegyház" felirattal (16mm) T:UNC,AU
31570.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "Gróf Széchenyi István" egyoldalas, öntött Br emlékérem másolata, hátlapon "COPIE" beütéssel (72mm) T:AU
31571.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes 6 darabos bronz emlékérem tétel, közte DN "Nyugdíjas Baráti Kör" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
31572.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Gyógyító érme Harasztosi László parafenomén által kozmikus energiával feltöltve" aranyozott emlékérem. Szign. Várhelyi S. (30,5mm) T:UNC
31573.

Rufpreis:
2 000 HUF

5db magyar és külföldi emlékérem, közte DN "Budapest" címeres emlékérem (79mm), DN "Szt. Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstözött bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:1-,2
31574.

Rufpreis:
3 000 HUF

4db-os filatéliai emlékérem és -plakett-tétel, egy kivételével mind eredeti tokban, közte 1996. "10kr / Magyar Bélyeg- és Postatörténeti Világtalálkozó Budapest" ezüstözött fém bélyegérem tokban (29,5x36mm) + 1989. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / Magyar-szovjet Bélyegkiállítás 1989." bronz emlékplakett (40x46mm) + DN "Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest" eozin mázas, hátoldalán jelzett Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti tokban T:AU,XF
31575.

Rufpreis:
2 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF