Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 461
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2814715
31480
446
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
2910514
31481
446
Numismatik
1993. "Evangélikus Szeretetotthon Emmaus - 1993 Nyíregyháza" Br emlékérem, peremen "067/100" számozással (119mm) T:1-
2829264
31482
446
Numismatik
1993. "Centrum Áruházak Részvénytársaság / Október 4-16. "II. Magyar Áruk Hete - 1993. október 4-16." emlékérem tokban (65mm) + 1995. "Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd egyoldalas emlékérem tokban (43mm) T:1
2930132
31483
446
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" (2xklf) aranyozott bronz és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC 2931342
31484
446
Numismatik
2931307
31485
446
Numismatik
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC
2931218
31486
446
Numismatik
1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére, jelzett Ag emlékérem (32,94g/0.925/40mm) T:UNC halvány patina
2829863
31487
446
Numismatik
1994. "Öt éve az Alagútnál - Five years at the tunnel / 1990-1994 Blanket Kft. " fém emlékérem sérült műanyag dobozban (42,5mm) T:1-
2886975
31488
446
Numismatik
1995. "Az 50 éves Szabad Föld Jubileumára" bronz plakett, eredeti tokban. Szign.: CK (?) (95mm) T:AU
2930753
31489
446
36000
Numismatik
1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996" jelzett Ag emlékérem, peremén "497" sorszám, dísztokban (92,97g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
2927967
31490
446
Numismatik
2803700
31491
446
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF