Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 461

1986. "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület - Közgyűlés Miskolc 1986 / Societät der Bergbaukunde Szkleno 1786 - Born Ignác 1742-1791" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1
31456.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." bronz emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:UNC tok repedt
31457.

Rufpreis:
1 200 HUF

31458.

Rufpreis:
2 000 HUF

1988. "Világbanki Beruházás 1988 Petőfi Nyomda" bronzhatásúra festett kerámia plakett, hátoldalon Kecskemét város címerével, sérült dísztokban (78x138mm) T:AU
31459.

Rufpreis:
4 000 HUF

1986. "Rákosmenti Kisállattenyésztők Egyesülete 1969-1986 - XVII. ker." bronz emlékérem (77mm) T:XF
31460.

Rufpreis:
800 HUF

31461.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1987. "Országos Gasztronómiai Kiállítás 1987" egyoldalas, bronz emlékérem, dísztokban (76x96mm) T:1-
31462.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1987. "Orosházáért" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Törőcsik Frigyes 1987. december 11" gravírozással (70mm) T:AU patina
31463.

Rufpreis:
1 000 HUF

1987. "Jászapáti Gimnázium 1912-1987" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: M (102mm) T:AU
31464.

Rufpreis:
4 000 HUF

1987. "A Szocialista Mezőgazdasági Repülésért" bronz emlékplakett, hátoldalon névre szóló gravírozással "20 ÉVES TÖRZSGÁRDA TAGSÁGÉRT 1987", eredeti dísztokban. Szign: RSZ (96mm) T:XF patina
31465.

Rufpreis:
6 000 HUF

1988. "OKISZ - 40 éves a Magyar Ipari Szövetkezeti Mozgalom 88." egyoldalas, bronz emlékérem tokban (~123-130mm) T:AU
31466.

Rufpreis:
3 000 HUF

1989. "Borsodtávhő 1979-1989" egyoldalas, jelzett Hollóházi porcelán emlékplakett tokban (87mm) T:1-
31467.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF