Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 461
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832792
31456
446
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1986. "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület - Közgyűlés Miskolc 1986 / Societät der Bergbaukunde Szkleno 1786 - Born Ignác 1742-1791" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1
2910685
31457
446
Numismatik
~1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." bronz emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:UNC tok repedt
2890451
31458
446
Numismatik
2932389
31459
446
Numismatik
1988. "Világbanki Beruházás 1988 Petőfi Nyomda" bronzhatásúra festett kerámia plakett, hátoldalon Kecskemét város címerével, sérült dísztokban (78x138mm) T:AU
2947562
31460
446
Numismatik
1986. "Rákosmenti Kisállattenyésztők Egyesülete 1969-1986 - XVII. ker." bronz emlékérem (77mm) T:XF 2889555
31461
446
14000
Numismatik
1986. "Budapest Bank Részvénytársaság " jelzett Ag emlékérem (15,55g/0.999/30mm) T:1 (eredetileg PP) patina
2623213
31462
446
500
Numismatik
1987. "Országos Gasztronómiai Kiállítás 1987" egyoldalas, bronz emlékérem, dísztokban (76x96mm) T:1- 2947545
31463
446
Numismatik
1987. "Orosházáért" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Törőcsik Frigyes 1987. december 11" gravírozással (70mm) T:AU patina 2859182
31464
446
Numismatik
1987. "Jászapáti Gimnázium 1912-1987" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: M (102mm) T:AU
2868710
31465
446
Numismatik
1987. "A Szocialista Mezőgazdasági Repülésért" bronz emlékplakett, hátoldalon névre szóló gravírozással "20 ÉVES TÖRZSGÁRDA TAGSÁGÉRT 1987", eredeti dísztokban. Szign: RSZ (96mm) T:XF patina
2857265
31466
446
Numismatik
1988. "OKISZ - 40 éves a Magyar Ipari Szövetkezeti Mozgalom 88." egyoldalas, bronz emlékérem tokban (~123-130mm) T:AU
2770340
31467
446
Numismatik
1989. "Borsodtávhő 1979-1989" egyoldalas, jelzett Hollóházi porcelán emlékplakett tokban (87mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF