Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 461
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2828307
31384
446
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1970. Lenin születésének századik évfordulójára készült emlékérem, rajta Lenin neve tucatnyi különböző nyelven, bronz emlékérem (92mm) + ~1970-1980. "A Kisdobosok és Úttörők körében végzett kiemelkedő mozgalmi munkáért - Orosháza" kétoldalas bronz emlékérem (89mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) ~1970. "Kossuth Könyvkiadó / Kiváló Terjesztő" fém emlékérem (50mm) T:1- patina
2889756
31385
446
Numismatik
1970. "Magyar Szakács és Cukrász Szövetség - Szakácsegyesületek Világszövetsége XIV. Kongresszusa Budapest 1970" bronz emlékérem magyar és francia nyelven (88mm) T:XF
2929571
31386
446
Numismatik
1971. "Közlekedési Múzeum Budapest 1896-1971" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem kissé sérült dísztokban (60mm) T:AU kis ph
2857739
31387
446
Numismatik
1971. "Lábatlani Vékonypapírgyár építőjének" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: RP (108mm) T:XF patina
2947794
31388
446
Numismatik
1971. "Országos halfogó bajnokság - Szolnok / Hűtőgépgyár Jászberény" Al emlékérem (65mm) + DN "XXII. Pontyfogó Világbajnokság, Magyarország" kitűző (25mm) T:AU,XF 2855563
31389
446
Numismatik
1972. "1000 éves Székesfehérvár" egyoldalas, öntött bronz emlékérem T:AU
2952618
31390
446
Numismatik
1972. "10 éves a barátság I. Kőolajvezeték 1962-1972 - Kőolajvezeték Vállalat Siófok" nagyméretű, jelzett Hollóházi porcelán emlékplakett az építés vezetői számára, dísztokban (177mm) T:AU
2929562
31391
446
Numismatik
1972. "Z.M.K.M.F. (Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola) - Ki-Mit-Tud" jelzett Hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (90mm) T:AU 2929551
31392
446
Numismatik
1972. "25 éves a Magyar Népgazdasági tervezés / 1947-1972" ezüstözött bronz plakett dísztokban (60mm) T:XF kopott ezüstözés
2827192
31393
446
Numismatik
1972. "10 éves évforduló / Magyar-szovjet timföld-alumínium egyezmény" Al emlékérem, "HUNGALU" dísztokban (60mm) T:1
2830633
31394
446
Numismatik
1972. "25 éves a magyar népgazdasági tervezés 1947-1972" ezüstözött fém plakett dísztokban (60mm) T:1-
2911538
31395
446
Numismatik
1973. "Utasellátó - 25 éve az utazóközönség szolgálatában / Étkező és hálókocsi Társaságok Gasztronómiai versenye, Budapest 1973" ezüstpatinázott bronz emlékérem füllel, szalagon, "II. díj" gravírozással, dísztokban (78mm) T:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF