Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 461

1970. Lenin születésének századik évfordulójára készült emlékérem, rajta Lenin neve tucatnyi különböző nyelven, bronz emlékérem (92mm) + ~1970-1980. "A Kisdobosok és Úttörők körében végzett kiemelkedő mozgalmi munkáért - Orosháza" kétoldalas bronz emlékérem (89mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) ~1970. "Kossuth Könyvkiadó / Kiváló Terjesztő" fém emlékérem (50mm) T:1- patina
31384.

Rufpreis:
4 000 HUF

1970. "Magyar Szakács és Cukrász Szövetség - Szakácsegyesületek Világszövetsége XIV. Kongresszusa Budapest 1970" bronz emlékérem magyar és francia nyelven (88mm) T:XF
31385.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1971. "Közlekedési Múzeum Budapest 1896-1971" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem kissé sérült dísztokban (60mm) T:AU kis ph
31386.

Rufpreis:
1 000 HUF

1971. "Lábatlani Vékonypapírgyár építőjének" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: RP (108mm) T:XF patina
31387.

Rufpreis:
3 000 HUF

1971. "Országos halfogó bajnokság - Szolnok / Hűtőgépgyár Jászberény" Al emlékérem (65mm) + DN "XXII. Pontyfogó Világbajnokság, Magyarország" kitűző (25mm) T:AU,XF
31388.

Rufpreis:
1 200 HUF

1972. "1000 éves Székesfehérvár" egyoldalas, öntött bronz emlékérem T:AU
31389.

Rufpreis:
1 600 HUF

1972. "10 éves a barátság I. Kőolajvezeték 1962-1972 - Kőolajvezeték Vállalat Siófok" nagyméretű, jelzett Hollóházi porcelán emlékplakett az építés vezetői számára, dísztokban (177mm) T:AU
31390.

Rufpreis:
8 000 HUF

1972. "Z.M.K.M.F. (Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola) - Ki-Mit-Tud" jelzett Hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (90mm) T:AU
31391.

Rufpreis:
1 200 HUF

1972. "25 éves a Magyar Népgazdasági tervezés / 1947-1972" ezüstözött bronz plakett dísztokban (60mm) T:XF kopott ezüstözés
31392.

Rufpreis:
1 000 HUF

1972. "10 éves évforduló / Magyar-szovjet timföld-alumínium egyezmény" Al emlékérem, "HUNGALU" dísztokban (60mm) T:1
31393.

Rufpreis:
2 400 HUF

1972. "25 éves a magyar népgazdasági tervezés 1947-1972" ezüstözött fém plakett dísztokban (60mm) T:1-
31394.

Rufpreis:
1 000 HUF

1973. "Utasellátó - 25 éve az utazóközönség szolgálatában / Étkező és hálókocsi Társaságok Gasztronómiai versenye, Budapest 1973" ezüstpatinázott bronz emlékérem füllel, szalagon, "II. díj" gravírozással, dísztokban (78mm) T:UNC
31395.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF