Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 461

1968. "Fiatalok Közgazdasági Vetélkedője" fém emlékplakett (78mm) T:XF
31360.

Rufpreis:
800 HUF

1969. "20 éves az AKÖV (Autóközlekedési Vállalatok)" festett Cu-Zn plakett + jelvény tokban (89x51mm,30x17mm) T:1-
31361.

Rufpreis:
1 000 HUF

1969. "Közlekedési Múzeum Budapest - Derű" ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátoldalon "IATM ICOM NO. 17 BUDAPEST 7-12. 9 1969" gravírozással (70mm) T:AU,XF
31362.

Rufpreis:
3 000 HUF

1969. "25 éves a KGMTI (Kohó- és Gépipari Minisztérium Tervező Irodái)" bronz plakett eredeti tokban (50x80mm) T:1- patina
31363.

Rufpreis:
1 400 HUF

1970. "20 éve a vevők szolgálatában Hajdu-Bihar Megyei Élelmiszer Kiskereskedelmi Vállalat" egyoldalas ezüstözött bronz emlékplakett (78x60mm) T:1-
31364.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970. "75 éves a Magyar Állami Hajózás 1895-1970" bronz lemezplakett (80x49mm) fa talapzaton (125x89mm) T:1-
31365.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970. "Eredményes Propaganda Munkáért" Br emlékplakett eredeti tokban, "A Lenin Centenárium alkalmából" adományozói okirattal (69mm) T:1
31366.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970-1980. "Az Óbudai Ifjúsági Mozgalomért / Adományozza a Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség III. kerületi bizottsága - Magyar Úttörők Szövetsége III. kerületi elnöksége" öntött, kétoldalas bronz emlékérem, eredeti tokkal (95mm) T:AU
31367.

Rufpreis:
3 000 HUF

1970. Lenin születésének századik évfordulójára készült emlékérem, rajta az évforduló "MDCCCLXX-MXMLXX" évszámai valamint Lenin neve tucatnyi különböző nyelven, egyoldalas, öntött bronz (92mm) T:1-
31368.

Rufpreis:
1 600 HUF

1970. "MRT (Magyar Rádió és Televízió) 1945-1970" ezüstpatinázott emlékérem, "Emlékül a 25 éve szabad Magyar Rádió jubileumára - Az MRT elnöksége" kártyával, eredeti tokban (60mm) T:1-
31369.

Rufpreis:
1 600 HUF

1970. "TKI 1950-1970 Budapest / 20 éves a Távközlési Kutatóintézet" kétoldalas bronz emlékérem (62,5mm) T:1- patina
31370.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "MÉTE - 25 éves társadalmi munkáért" egyoldalas Br érdemplakett hátoldalán gravírozással, eredeti, sérült tokban (112x80mm) + 1977. "Eredményes Szakszervezeti Munkáért 1877-1903" egyoldalas, zománcbetétes bronz plakett, hátlapon "A centenáriumi központi vezetőségi ülés alkalmából 1977. március 3." gravírozással, eredeti tokban (79x91mm) T:1-
31371.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF