cca 1910 Fiatal osztrák-magyar tengerész feleségével, egyenruháján két kitüntetéssel (Katonai Legénységi Szolgálati Jel / Mozgósítási Kereszt); kartonra kasírozott fotó, jelzett a kartonon, 19,5x12,5 cm
Ritka osztrák-magyar hadihajókról készült fotók modern nagyítása, vagy nyomata: Aurora 1873, Fasana, Helgoland, Frundsberg, Prinz Eugen, + 2 hajó Összesen 7 db fotó 14x9 - 25x20 cm ig
cca 1905 Az S.M.S. Fasana ( Gamma) lapos fenekű bárka Nagy méretű fotó, Alois Beer szárazpecséttel jelezve / large photo ot the sloop S.M.S. Fasana ( Gamma) (1870-1920) photo by Alois Beer. 22x17 cm
1918 A Skutari kikötő, osztrák magyar hajókkal. előtérben egy uszály. 24 x 17 cm) View of Scutari harbor A large barge, in the center and an U.C. motor boat 24x17 cm