Militaria

Zahl der Lose: 140

16108.

Rufpreis:
2 400 HUF

Osztrák tiszti kardbojt és vállszalag, kis kopásokkal, jó állapotban / k.u.k. partepee and ribbon
16109.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

16110.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1914-1918 réz öngyújtó töltényhüvelyből, korának megfelelő állapotú, jelzés nélkül, m: 11 cm
16111.

Rufpreis:
1 600 HUF

1943 Magyar Szárnyak folyóirat 2 száma, borítók nélkül.
16112.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cseh gyakorló légpuska sörétes lövedékkel. 109 cm 20 db sörét tölthető bele, utánatölthető.
16114.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
10

16115.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm
16116.

Rufpreis:
1 000 HUF

30 db vegyes katonai gomb a Horthy-korszakból
16117.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hanns Hübl (1898-1967): "1918-1943" háborús jelenet, vegyes technika, papír, jelzett, 52×70 cm
16118.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

1938-1940 Régi családi fotóalbum, benne városi látképek (Vinkovci, Belgrád, stb.), sok katonai fotóval, I. Sándor szerb király portréja, stb., vegyes méretű fotókkal
16119.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1861M gyalogostiszti szablya. Jelzett a pengén: Weyersberg & Stamm Solingen. Fém hüvellyel. Kissé rozsdás, a markolat borításán kisebb sérülésekkel, h: 91 cm. Az átlagostól eltérő, ritka változat: a markolaton beugró, félkör alakú fém rész a kard lovassági változatának jellemzője; a kard többi része viszont megfelel a normál gyalogsági változatnak.
16120.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF