Militaria

Zahl der Lose: 140

cca 1900 Katonai csoportkép, közte egy csendőr, képen lyukasztás nyoma, kopottas állapotban, 10,5×15,5 cm
16084.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 Katonai csoportkép, közte egy csendőr, kopottas állapotban, 8,5×11 cm
16085.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

cca 1915 Katona feleségével, Koronás Arany Érdemkereszttel, fotó, felületén törésnyomok, 17,5×12,5 cm
16086.

Rufpreis:
2 000 HUF

1898 Bécs, hadparancs Czajdik Mihály csendőr részére
16087.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar Honvédség bocskai nyári gyakorló sapka rangjelzéssel, jó állapotban
16088.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Néphadsereg "Kiváló katona" emlékdoboz, belsejében felirattal: "Emlékül a szocialista haza fegyveres szolgálatáért, a Magyar Népköztársaság Honvédelmi Miniszterétől", 12,5x9,5x3 cm
16089.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1925 Csendőrök kitüntetéseikkel, 4 db fotó, vegyes méretben és állapotban
16090.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyar gyártmányú, sötétzöld barettsapka, jelzett, 100% gyapjú, méret: 58
16091.

Rufpreis:
1 400 HUF

1908 Besztercebánya, végelbocsátó levél Czajdik Mihály gyalogos részére, sérült
16092.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1974 Haza fegyveres szolglatért hadgyakorlati emlék bőr cigaretta doboz. 18x12 cm
16093.

Rufpreis:
2 000 HUF

1936 Utász katona szolgálati emléklapja, Horthy arcképpel, irredenta feliratokkal, hátoldalán a katona autográf soraival. Nyomat, papír. Foltos, sérült. Üvegezett fakeretben. 47×32 cm
16094.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
10

Hadihajók a magyar történelemben a XIX. századtól napjainkig: Folyami hadihajók (XVI-XXI. század) és Tengeri hadihajók (1914-1918, 1942-1945), nagyméretű plakát táblára kasírozva, Bp.,HM Zrínyi, jó állapotban, 66x124 cm
16095.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF