Militaria Zahl der Lose: 140
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948304
16084
446
Military
cca 1900 Katonai csoportkép, közte egy csendőr, képen lyukasztás nyoma, kopottas állapotban, 10,5×15,5 cm
2948305
16085
446
Military
cca 1900 Katonai csoportkép, közte egy csendőr, kopottas állapotban, 8,5×11 cm 2948409
16086
446
Military
cca 1915 Katona feleségével, Koronás Arany Érdemkereszttel, fotó, felületén törésnyomok, 17,5×12,5 cm 2948315
16087
446
Military
1898 Bécs, hadparancs Czajdik Mihály csendőr részére 2909723
16088
446
Military
Magyar Honvédség bocskai nyári gyakorló sapka rangjelzéssel, jó állapotban
2950170
16089
446
Military
Magyar Néphadsereg "Kiváló katona" emlékdoboz, belsejében felirattal: "Emlékül a szocialista haza fegyveres szolgálatáért, a Magyar Népköztársaság Honvédelmi Miniszterétől", 12,5x9,5x3 cm 2948285
16090
446
Military
cca 1900-1925 Csendőrök kitüntetéseikkel, 4 db fotó, vegyes méretben és állapotban 2907162
16091
446
Military
Magyar gyártmányú, sötétzöld barettsapka, jelzett, 100% gyapjú, méret: 58
2948293
16092
446
Military
1908 Besztercebánya, végelbocsátó levél Czajdik Mihály gyalogos részére, sérült 2887198
16093
446
Military
cca 1974 Haza fegyveres szolglatért hadgyakorlati emlék bőr cigaretta doboz. 18x12 cm 2955257
16094
446
4200
Military
1936 Utász katona szolgálati emléklapja, Horthy arcképpel, irredenta feliratokkal, hátoldalán a katona autográf soraival. Nyomat, papír. Foltos, sérült. Üvegezett fakeretben. 47×32 cm 2861553
16095
446
Military
Hadihajók a magyar történelemben a XIX. századtól napjainkig: Folyami hadihajók (XVI-XXI. század) és Tengeri hadihajók (1914-1918, 1942-1945), nagyméretű plakát táblára kasírozva, Bp.,HM Zrínyi, jó állapotban, 66x124 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF