Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2953209
20036
446
55000
Jewellery and precious metal items
Salt&Pepper gyémánt, ovális csiszolás, 0,21 cts
2953206
20037
446
55000
Cusion csiszolású pink gyémánt, 008 cts 2914323
20038
446
Ezüst (Ag) fűszertartó pár, jelzett, kis sérüléssel, 6×4,5×2,5 cm, nettó: 47,78g
2954680
20039
446
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc köves kereszt függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 4,5 g 2954748
20040
446
Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc, jelzett, arany (Au, 999) középrésszel, jelzett, h: 42 cm, nettó: 1,16 g
2954675
20041
446
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc háromszöges köves függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 6,1 g
2954889
20042
446
14000
4 darab ezüst (Ag) kiskanál, jelzéssel, nettó: 54 g
2946194
20043
446
6500
Ezüst (Ag) cukorfogó, jelzett, h: 22 g
2954703
20044
446
Ezüst(Ag) karkötő Swarovski kövekkel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 9,5 g 2946192
20045
446
Ezüst (Ag) kanál, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 30,6 g 2948467
20046
446
Ezüst (Ag) ceruza, jelzett, tokjában, h: 12 cm, bruttó: 15 g 2930743
20047
446
30000
Ezüst (Ag) nyelű antik francia hús szervírozó készlet, jelzéssel, díszdobozban, h: 27-31 cm, bruttó: 210 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF