Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 308

20012.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

20013.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Ezüst (Ag) art deco tálca. jelzett, mesterjegyes LM 558 g 40x23 cm
20014.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

20015.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Eljegyzési karikagyűrű arany (Au) 14k gyémánttal m: 51 1,3 g
20016.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Ezüst(Ag) art deco kávés kiöntő, jelzett, m: 19,5 cm, bruttó: 444 g
20017.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst(Ag) art deco kiöntő, jelzett, m: 18,5 cm, bruttó: 380 g
20018.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Arany (Au) 14K gyűrű tanzanit kővel, 1 cts, jelzett, méret: 65, bruttó: 1,68 g
20019.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

14k arany gyűrű, jelzett, brillekkel (0,15ct) díszdobozban 2,86 g, m: 50
20020.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

18K mandzsetta pár, jelzett, 4,5 g
20021.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

14 K arany (Au) gyűrű cirkóniával, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,07 g
20022.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst(Ag) tálca, jelzett, sérült üvegbetéttel, 24×29 cm, nettó: 415 g
20023.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF