Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2764273
20012
446
110000
Jewellery and precious metal items
2930759
20013
446
100000
2940274
20014
446
100000
Ezüst (Ag) art deco tálca. jelzett, mesterjegyes LM 558 g 40x23 cm
2819126
20015
446
80000
2887296
20016
446
75000
Eljegyzési karikagyűrű arany (Au) 14k gyémánttal m: 51 1,3 g
2955508
20017
446
80000
Ezüst(Ag) art deco kávés kiöntő, jelzett, m: 19,5 cm, bruttó: 444 g 2955510
20018
446
80000
Ezüst(Ag) art deco kiöntő, jelzett, m: 18,5 cm, bruttó: 380 g
2948918
20019
446
80000
Arany (Au) 14K gyűrű tanzanit kővel, 1 cts, jelzett, méret: 65, bruttó: 1,68 g
2946525
20020
446
80000
14k arany gyűrű, jelzett, brillekkel (0,15ct) díszdobozban 2,86 g, m: 50
2946528
20021
446
80000
18K mandzsetta pár, jelzett, 4,5 g
2932950
20022
446
80000
14 K arany (Au) gyűrű cirkóniával, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,07 g 2955535
20023
446
80000
Ezüst(Ag) tálca, jelzett, sérült üvegbetéttel, 24×29 cm, nettó: 415 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF