https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 308

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst(Ag) ovális, talpas, hólyagos peremű kínáló tál, jelzett, 18×13×7 cm, nettó: 206,1 g
1
20024.

Ezüst(Ag) ovális, talpas, hólyagos peremű kínáló tál, jelzett, 18×13×7 cm, nettó: 206,1 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K gyűrű, jelzett, kővel, méret: 57, bruttó: 4 g
1
20025.

Arany (Au) 14K gyűrű, jelzett, kővel, méret: 57, bruttó: 4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) nyelű antik francia hús szervírozó készlet pulykacomb fogóval, jelzéssel, díszdobozban, h: 21-32 cm, bruttó: 400 g
1
20026.

Ezüst (Ag) nyelű antik francia hús szervírozó készlet pulykacomb fogóval, jelzéssel, díszdobozban, h: 21-32 cm, bruttó: 400 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nyers gyémánt, 0,92 cts
1
20027.

Nyers gyémánt, 0,92 cts

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Moissanite, d: 11 mm, 4,7 cts
1
20028.

Moissanite, d: 11 mm, 4,7 cts

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) nyelű antik francia hús szervírozó és salátás készlet, jelzéssel, kissé sérült díszdobozban, h: 27-31 cm, bruttó: 325 g
1
20029.

Ezüst (Ag) nyelű antik francia hús szervírozó és salátás készlet, jelzéssel, kissé sérült díszdobozban, h: 27-31 cm, bruttó: 325 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) kagylómintás süteményes lapát, h: 25,2 cm, nettó: 175,6 g
1
20030.

Ezüst(Ag) kagylómintás süteményes lapát, h: 25,2 cm, nettó: 175,6 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) gyümölcsös kínáló tál. Dianás, jelzett, 304 g d: 23 cm
1
20031.

Ezüst (Ag) gyümölcsös kínáló tál. Dianás, jelzett, 304 g d: 23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K rózsaszemes karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 3,3 g
1
20032.

Arany (Au) 14K rózsaszemes karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 3,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K áttört, csepp alakú fülbevalópár, jelzett, 5×0,9 cm, nettó: 3,3 g
1
20033.

Arany (Au) 14K áttört, csepp alakú fülbevalópár, jelzett, 5×0,9 cm, nettó: 3,3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au) 14K gyűrűametiszt kővel, jelzés nélkül, méret: 54, bruttó: 2,45 g
1
20034.

Arany (Au) 14K gyűrűametiszt kővel, jelzés nélkül, méret: 54, bruttó: 2,45 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Arany (Au) 14K gyöngyös, köves fülbevalópár, jelzett, 1,8×0,8 cm, nettó: 3,5 g
1
20035.

Arany (Au) 14K gyöngyös, köves fülbevalópár, jelzett, 1,8×0,8 cm, nettó: 3,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse