https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 308

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst(Ag) teaszűrő, jelzett, h: 13,5 cm, bruttó: 44 g
1
20060.

Ezüst(Ag) teaszűrő, jelzett, h: 13,5 cm, bruttó: 44 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) kínai evőpálcika, jelzett, h: 20,5 cm, bruttó: 20 g
1
20061.

Ezüst(Ag) kínai evőpálcika, jelzett, h: 20,5 cm, bruttó: 20 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Litvánia, Riga, 1871, mesterjellel: Carl Theodor Beyermann: Ezüst (Ag) sétáló gyertyatartó, m: 8,5 cm, d: 15 cm, 273 g
1
20062.

Litvánia, Riga, 1871, mesterjellel: Carl Theodor Beyermann: Ezüst (Ag) sétáló gyertyatartó, m: 8,5 cm, d: 15 cm, 273 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Ezüs (Ag) szerelékes olajecet tartó és fűszertartó szett, jelzett, Dianás, 1920 körül, dugók nélkül, kanállal, m: 14 cm, nettó: 200 g
1
20063.

Ezüs (Ag) szerelékes olajecet tartó és fűszertartó szett, jelzett, Dianás, 1920 körül, dugók nélkül, kanállal, m: 14 cm, nettó: 200 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Keleti tálka, szakszaul fa ezüst (Ag) borítással, jelzés nélkül, karcolásokkal, d: 10,5 cm, bruttó: 193 g
1
20064.

Keleti tálka, szakszaul fa ezüst (Ag) borítással, jelzés nélkül, karcolásokkal, d: 10,5 cm, bruttó: 193 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csiszolt és hántolt mintás üveg váza, ezüst (Ag) talpazattal, jelzéssel, hibátlan, m: 20,5 cm
1
20065.

Csiszolt és hántolt mintás üveg váza, ezüst (Ag) talpazattal, jelzéssel, hibátlan, m: 20,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) kínáló tálka. Jelzett, sérült. Hiányos. 104 g, d: 9,5 cm
1
20066.

Ezüst (Ag) kínáló tálka. Jelzett, sérült. Hiányos. 104 g, d: 9,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) lánc és medál: E. 4,4 g
1
20067.

Ezüst (Ag) lánc és medál: E. 4,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,1 g
1
20068.

Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,1 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 54, bruttó: 7,2 g
1
20069.

Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 54, bruttó: 7,2 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm
1
20070.

Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) német díszkanál, Boppard város címerével. Jelzett (800), bruttó: 7,1 g, h: 10 cm
1
20071.

Ezüst (Ag) német díszkanál, Boppard város címerével. Jelzett (800), bruttó: 7,1 g, h: 10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse