Foto Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2954167
13842
446
Photo
cca 1960-1970 Vegyes fotó tétel, 3 db: Dobi István politikus, Sass Sylvia opera-énekesnő, ismeretlen személy Márton Lajos grafikával, a Sass Sylvia fotón törésnyommal, 9x14 cm és 14x10 cm közötti méretben
2953895
13843
446
Photo
cca 1950 Csoportképek ÁVH-sokkal, 5 db fotó, 8,5×6 és 14,5×11,5 cm
2954165
13844
446
7500
Photo
cca 1880-1910 4 db műtermi portré különböző műtermekből (Brassó, Nagyszeben, Marosvásárhely, Kolozsvár), 16,5×10,5 és 11×20,5 cm közötti méretekben 2954160
13845
446
Photo
1925 Hölgy kártyával a földön, keményhátú fotó, 11,5×16,5 cm 2954157
13846
446
Photo
cca 1880 Elegáns hölgyek a tengerparton, sztereófotó, kopásnyomokkal, 11×17 cm
2954012
13847
446
Photo
cca 1880-1900 Gyerekportrék, 2 db keményhátú fotó Keller és Goszleth műterméből, 17×11 cm
2954172
13848
446
Photo
cca 1930-1940 Sportolókról készült fotók, 9 db, vegyes méretben 2952597
13849
446
Photo
cca 1930 Magyar Turista Egyesület "Fecskék" turistacsoportjának fényképei, össz. 25 db fotó és fotólap (közte művészi igényű felvételek), a hátoldalon részben feliratozva, több pecséttel jelzett (nagyiványi Fekete Gyula, Amon Zoltán felvételei), 14x9 cm körüli méretben 2948861
13850
446
Photo
Vegyes régi és modern esküvői fotó tétel, 34 db, 9x6 cm és 14,5x10 cm közötti méretben 2948884
13851
446
Photo
Modern úti fotó tétel, 27 db, főleg Anglia helyszínekkel, de közte Párizs is, 18x13 cm és 12x18 cm közötti méretben
2954174
13852
446
Photo
19 db vegyes keményhátú fotó, 8,5×11,5 és 13×21,5 cm közötti méretekben 2833823
13853
446
Photo
1893 Gyulafehérvár (Alba Iulia), zászlószentelési ünnepség, csoportkép elegáns hölgyekkel és urakkal, díszegyenruhás tűzoltókkal, többükön kitüntetéssel (civil ruhát viselőkön is); keményhátú fotó Csejdy Lajos fényképészeti műterméből, feliratozva, kissé viseltes, sérült állapotban, 20,5x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF