Foto

Zahl der Lose: 425

cca 1914-18 össz. 3 db fotó és fotólap a Kézdi-Kovács/Sárdy művészcsalád Rómaifürdőn található villájának kertjéről, egyiken a családfő, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus rózsák közt, másikon fia, ifj. Kézdi-Kovács László autográf sorai testvéréhez, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) későbbi festöművésznek, I. világháborús katonának. Mindegyiken a kertben található puttókkal díszített, részben szecessziós stílusú szobrászművészeti alkotással (díszkúttal?). 2 fotó Sárdy Brutus autográf feliratával és datálásával. Részben kissé sérült (törésnyomokkal). 13,5x9 és 10x15 cm közötti méretekben.
13698.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

I. János Károly spanyol király és felesége, Zsófia királyné budapesti látogatásakor, fotó, 9x12 cm
13699.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Grósz Emil (1865-1941) orvos, szemész kabinetfotója Strelisky műterméből 11x17 cm
13700.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányának fotója, foltos, Giovanni Horváth bécsi műterméből, 21x13 cm
13701.

Rufpreis:
2 400 HUF

1974 Albert Flórián búcsúztatása a Népstadionban, hátoldalon feliratozott sajtófotó, 11,5×18 cm
13702.

Rufpreis:
1 200 HUF

1957 Jávor Pál Amerikából való hazaérkezése után Sívó Emil rendezővel a Petőfi színházban felirtaozott sajtófotó 13x11 cm
13703.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1970 4 db színész fotó Ladányi Ferenc és Tordai Teri, Temessy Hédi, Semjei Vera 18x14 cm-ig
13704.

Rufpreis:
1 400 HUF

1943 "Reményi Schneller M. kir. pénzügyminiszter ur megtekinti a Bács-Bodrog Vm. gazdasági kiállításon bemutatott "Csonka-DKW" gyártmányu motorral meghajtott "Bácska" szabadalmazott takarmány darálót. Baja, 1943." Baja, Blücher József, valamint F[oto] Oláh Károly, pecsétekkel jelzett, 12x18 cm
13705.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1905 Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus gyerekei (Elemér, László, Lóránt) játék-íjazás közben, fotó, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 10,5x14 cm
13706.

Rufpreis:
3 000 HUF

1884 Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus fiatalkori portréja, fotó, jelzés nélkül, paszpartu hátoldalán Kézdi-Kovács László autográf feliratával, 9x8,5 cm (látható méret: d: 7,5 cm)
13707.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1994 Michael Jackson Magyarországon a fóti gyermekotthon lakóival készült eredeti fotó / Original photo of Michael Jackson in Hungary, 17x13 cm
13708.

Rufpreis:
4 000 HUF

13709.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF