Foto

Zahl der Lose: 425

Rudolf Dalgerer 2 db természetfotója (lepke és hattyú), kartonra kasírozva, az egyik a hátoldalon jelzett, 19,5x29 cm
13914.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900-1910 Gyerekek teniszütőkkel, abakusszal, nagyméretű fotó, dekoratív kartonon, kissé foltos, 23x17 cm
13915.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900-1910 6 db üvegnegatív, közte négy színezett és egy a budapesti Műcsarnokot ábrázoló, 12x9 cm
13916.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1910-1920 Vegyes fotó tétel, 5 db, közte Pobuda Alfréd (Bp.) fotó is, közte foltosak, sérültek, 16x21 cm és 19,5x24 cm
13917.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 35 db olasz fotó, pecsételve, mappában, 20x25 cm
13918.

Rufpreis:
2 000 HUF

13919.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

1902 Vadásztársaság csoportképe, kartonra kasírozott fotó, karton foltos, 17,5×22,5 cm
13920.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1940 Levente csoportkép, fotó, kissé sérült, hátoldalán albumba ragasztás nyomaival, 22,5x16,5 cm
13921.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-1940 Esküvői csoportkép egy szép belső udvarban, a résztvevők között bíboros/érsek, díszmagyart viselő férfiak, stb.; fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett ("Várkonyi Studio" Budapest), törésnyommal, kissé hajlott, 24x18 cm
13922.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910-1920 Úrhölgy portréja, fotó kartonon, Áldor Fotószalon, a kartonon sérülésekkel, foltos, 23x16 cm
13923.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920 Gyöngyös, azonosítatlan ünnepély fotója, Gyöngyös, Bardóczy és Tőzsér, 16x24 cm
13924.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1980 Szovjet-magyar űrrepülés témában 10 db MTI fotó, 27x18 cm és 21x24 cm méretben
13925.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF