Foto

Zahl der Lose: 425

cca 1890-1920 Vegyes fotó tétel, közte I. világháborús katonai fotók, kabinetfotók, sztereofotó, stb.; össz. 13 db, vegyes állapotban, 9x6 cm és 18x13 cm között
13890.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1950 "Éljen a III. Vasutas Nap!", egyenruhás MÁV tisztek csoportképe, Rákosi-címeres zászlóval, molinóval; nagyméretű fotó, kartonra ragasztva, 24x18 cm
13891.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940 8 darab régi fotó, 18x24 cm
13892.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes (régi és modern) fotó tétel
13893.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1918 Vegyes (főként nagyméretű) keményhátú fotók, 7 db, 11x6,5 cm és 31x20 cm között
13894.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1980 Családi fotóalbum, kb. 150 fotóval,régi is modern fotókkal is, de a lapokon hiányokkal is.
13895.

Rufpreis:
1 000 HUF

1968 Christian Dior divatfotó. Estélyi ruha, a modell Lénárt Angéla magyar modell. Hátoldalán feliratozott. Keretben. 18x24 cm
13896.

Rufpreis:
6 000 HUF
28

Művészi divatfotók, 20 db színes fotó, jelzés nélkül, lapokra kasírozva (kétoldalas), 23,5x17,5 cm
13897.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930 2 darab baromfietetés témájú fotó, nagyobbik üvegezett keretben 26x20 cm, kisebbik kis szakadással 9x6 cm
13898.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910-1940 Városi villamos erőművek Magyarországon és Európában 21 db feliratozott üveg dia (Biatorbágy, Bánhida, Cinkota stb.) néhány darabon repedések / City electrical plants of Hungary and Italy .. 21 glass slides, some damaged. 8x8 cm
13899.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

13900.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1900-1930 Hölgyeket ábrázoló régi fotók, 10 db, részben jelzettek, 14x8,5 cm és 23,5x19 cm között
13901.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF