cca 1890-1920 Vegyes fotó tétel, közte I. világháborús katonai fotók, kabinetfotók, sztereofotó, stb.; össz. 13 db, vegyes állapotban, 9x6 cm és 18x13 cm között
cca 1950 "Éljen a III. Vasutas Nap!", egyenruhás MÁV tisztek csoportképe, Rákosi-címeres zászlóval, molinóval; nagyméretű fotó, kartonra ragasztva, 24x18 cm
cca 1910-1940 Városi villamos erőművek Magyarországon és Európában 21 db feliratozott üveg dia (Biatorbágy, Bánhida, Cinkota stb.) néhány darabon repedések / City electrical plants of Hungary and Italy .. 21 glass slides, some damaged. 8x8 cm
Kalotaszegi pártás lány, 1930-40 körül. Fotó, szénnel rajzolva kiegészítve. Jelzés nélkül. Sarkaiban kissé sérült, kopott, régi üvegezett fa keretben. 46x36 cm Keret mérete 60x80 cm