cca 1930 Magyar Turista Egyesület "Fecskék" turistacsoportjának fényképei, össz. 25 db fotó és fotólap (közte művészi igényű felvételek), a hátoldalon részben feliratozva, több pecséttel jelzett (nagyiványi Fekete Gyula, Amon Zoltán felvételei), 14x9 cm körüli méretben