Tétel

Katalognummer:

13849.
Beendet 446. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

cca 1930 Magyar Turista Egyesület "Fecskék" turistacsoportjának fényképei, össz. 25 db fotó és fotólap (közte művészi igényű felvételek), a hátoldalon részben feliratozva, több pecséttel jelzett (nagyiványi Fekete Gyula, Amon Zoltán felvételei), 14x9 cm körüli méretben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert