Pál Károly: Arany János magyar irodalomtörténete. Közzéteszi és bevezetéssel ellátta: - - . Bp., 1911, Franklin-Társulat, 222 p. Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült, több lap (35-46. old.) kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Magyar olvasókönyv a gazdasági középiskolák I. osztálya számára. Szerk.: Bartos János és Fekete Miklós. Bp.,1940., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, ceruzás bejelölésekkel.
Nagy magyar levelező.(A címlapon Magyar levelező.) Gyakorlati vezérfonal a köz- és magánéletben előforduló levelek és okiratok szerkesztésére. Összeáll.: Gondos Balázs. Bp., 1908, Sachs Frigyes. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel és kijáró lapokkal, rossz állapotban.
Balla Sándor: Magyar akrosztikonok. II. sorozat. Bp., 1942, Csillag Gyula (Weisz Sándor-ny.), 79 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, két ex libris-szel. Számozott (23./300), a szerző által DEDIKÁLT példány.
Álmaink. Németh Imre Lajos rajzai - Ligeti Gábor meséi. Balatonlelle, 2003, Kapoli Múzeum & Galéria, 16 t. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói mappában. Számozott (25./120), a szerző, Ligeti Gábor által aláírt és DEDIKÁLT példány.
Báró Eötvös József: Levelek, életrajz. Báró Eötvös József Összes Munkái XX. köt. Bp., 1903, Révai, 1 t. + 328+(1) p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón minimális kopással, foltokkal.