Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 230

Pál Károly: Arany János magyar irodalomtörténete. Közzéteszi és bevezetéssel ellátta: - - . Bp., 1911, Franklin-Társulat, 222 p. Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült, több lap (35-46. old.) kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19057.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar olvasókönyv a gazdasági középiskolák I. osztálya számára. Szerk.: Bartos János és Fekete Miklós. Bp.,1940., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, ceruzás bejelölésekkel.
19058.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy magyar levelező.(A címlapon Magyar levelező.) Gyakorlati vezérfonal a köz- és magánéletben előforduló levelek és okiratok szerkesztésére. Összeáll.: Gondos Balázs. Bp., 1908, Sachs Frigyes. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel és kijáró lapokkal, rossz állapotban.
19059.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balla Sándor: Magyar akrosztikonok. II. sorozat. Bp., 1942, Csillag Gyula (Weisz Sándor-ny.), 79 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, két ex libris-szel. Számozott (23./300), a szerző által DEDIKÁLT példány.
19060.

Rufpreis:
1 600 HUF

Botond: Atyánkfiai. (A magyar-, orosz- és bolgár-rokonság). Bp., 1909, Pázmáneum, 20 p. Átkötött, modern papírkötésben.
19061.

Rufpreis:
2 000 HUF

Álmaink. Németh Imre Lajos rajzai - Ligeti Gábor meséi. Balatonlelle, 2003, Kapoli Múzeum & Galéria, 16 t. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói mappában. Számozott (25./120), a szerző, Ligeti Gábor által aláírt és DEDIKÁLT példány.
19062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szendrey Mihály: Ötven év a színészetből. Arad, 1932, Lovrov&Co. Félvászon kötés.
19063.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heine, Heinrich: Schnabelewopski úr emlékei. Biczó András rajzaival. Bp. (1922.) Dante. 79 l. Kiadói aranyozott vászonkötésben, kis sérüléssel
19064.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csányi Vilmos: A tökéletesség illata. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartontált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19065.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Báró Eötvös József: Levelek, életrajz. Báró Eötvös József Összes Munkái XX. köt. Bp., 1903, Révai, 1 t. + 328+(1) p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón minimális kopással, foltokkal.
19066.

Rufpreis:
1 200 HUF

Horatius összes művei. Ford.: Bede Anna. Bp., 1989., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19067.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rejtő Jenő (P. Howard) 2 könyve: Vanek úr Párizsban; Az elveszett cirkáló. Bp., 1965-1966, Albatrosz Könyvek. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött
19068.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF