Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 230

1835 Aurora. Hazai almanach. Alapítá Kisfaludy Károly. Folytatja Bajza [József.] XIV. évf. vagy új folyamat IV. éve. Pest,1835,Ifj. Kilian György. Korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, könyvtest részben elvált a borítótól, foltos lapokkal, hiányos (?), előzéklapokon korabeli névbejegyzéssel és a XX. sz. elejéről Egri Árpád kolozsvári ügyvéd bejegyzésével és bélyegzőjével, megviselt állapotban.
19021.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Garzó Miklós: Pele-Mele. Vidám és érdekes olvasmányok a francia nyelvismeret bővítésére. Gedő Lipót rajzaival. Lingua nyelvgyakorló olvasmányok 3. Bp., é.n. (cca 1930), Lingua, (4)+96 p. Magyar és francia nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
19022.

Rufpreis:
2 000 HUF

Flóris József: Tetők felett. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Rajkai Lajos. Kiadói papírkötés, foltos.
19023.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szétszaggatott ország. Trianon a magyar költészetben. Szerk. és az előszót írta: Bíró Zoltán. Lakitelek, 2010, Antológia. Kiadói kartonált papírkötés.
19024.

Rufpreis:
1 800 HUF

Boldizsár Iván: Halálaim. A szerző Boldizsár Iván (1912-1988) Kossuth-díjas magyar író, újságíró által Nagy János részére DEDIKÁLT! Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
19025.

Rufpreis:
2 400 HUF

XIX. sz: Kínai történelmi kultúrával foglalkozó 2 darab könyv. Képekkel illusztrált. Rizspapíron.
19026.

Rufpreis:
2 800 HUF
11

Kisfaludy Sándor: A kesergő szerelem; A boldog szerelem. Magyar Remek Írók I-II. Pest, 1858., Heckenast Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a II. kötet gerincén sérüléssel.
19027.

Rufpreis:
6 000 HUF

X-Men 3. szám, 1992/3, szept., Marvel képregény, magyar nyelvű, kissé sérült borítóval.
19028.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mikszáth Kálmán 2 könyve: Galamb a kalitkában. / A Krúdy Kálmán csinytevései. Bp., é.n., Révai, 182 p. Átkötött félvászon-kötésben. + Magyar várak regéi. Kapolcsi Kovács Csaba rajzaival. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
19029.

Rufpreis:
1 800 HUF

Von Tromp I. Dr.: Sorsunk és a csillagok. (Népszerű asztrológia.) Bp., 1941, Cserépfalvi, (Pápai Ernő-ny.), 300+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, laza, sérült kötéssel.
19030.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eötvös József: Gyöngysorok. Báró Eötvös József összes szépirodalmi műveiből fűzte Vachott Sándorné. Pest., 1861., Heckenast Gusztáv,(Pozsony, Wigand K. F.-ny.),414 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, hiányzó címképpel.
19031.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bartis Ferenc: Örökbe fogadtam a Földet. Iránytű pokoljáróknak. Bp., 2001, Codex Print - Összmagyar Testület - A CÉH. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19032.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF