Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 410

Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "Esztergom Synodus" bronz és ezüstözött fém emlékérem pár (2db, 42mm) T:AU patina
31102.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "Szent László király halálának évfordulójára 1995 / A Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye Szinódusa 1995 - 2000 - UT UNUM SINT" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem T:AU patina
31103.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Sándor-palota MDCCCVI / A Magyar Köztársaság Elnökétől" peremen jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (103,41g/0.925/60mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, karc /  Hungary ND "Sándor-palota MDCCCVI / A Magyar Köztársaság Elnökétől (Sándor-palota MDCCCVI / From the President of the Republic of Hungary)" hallmarked Ag commemorative medallion in original display case. Sign.:Gyula Bozó. (103,41g/0.925/60mm) T:AU (PP) patina, fingerprints, scratch
31104.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Budahelyi Tibor (1945-) "Kalazanci Szent József / A Piarista Rend 350 éve Magyarországon" öntött bronz emlékplakett (98mm) T:UNC
31105.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cyránszki Mária (1940-2018) DN "Fehérvári hírek megjelenésének 25. évfordulója" egyoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-
31106.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cséri Lajos (1928-2020) öntött bronz névjegyérme (36mm) T:AU
31107.

Rufpreis:
4 000 HUF

31108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban, repedt belső tokkal (42,5mm) T:BU
31109.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban, törött belső tokkal (42,5mm) T:BU
31110.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1995. "75 éves a Vitézi Rend / Vitéz Nagybányai Horthy Miklós a vitézi rend első főkapitánya" aranyozott fém emlékérem (42mm) T:1- (PP) patina
31111.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1955. "Medgyessy Ferenc / VORREI RINASCERE PER RICOMIN CIARE - 1955 VII 4" öntött bronz emlékérem, peremén "34"-es (?) sorszámmal (89mm) T:AU /  Hungary 1955. "Medgyessy Ferenc / VORREI RINASCERE PER RICOMIN CIARE - 1955 VII 4" cast bronze commemorative plaque with "34" (?) serial number on the edge. Sign.: Ferenc Csúcs (89mm) C:AU
31112.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,88g/0.800/42,5mm) T:BU kis patina Adamo BP8
31113.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF